| anonim_4396 a întrebat:

De unde stiu daca un baiat tine cu adevarat la mine?

5 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Iti arata prin fapte, nu vorbe ca tine la tinewinking
Comportamentul lui, gesturile lui iti demonstreaza cat de mult tine la tine :X Si cand te iubeste cu adevarat trebuie sa simti :X Ai un feeling din asta -simti ca te iubestehappy
Daca cineva iti spune ca te iubeste, spune-i ca minte, caci iubirea nu se spune, ci se simte :X

Mult succes in dragoste:X

| ChristinaCriss a răspuns:

Iti dai seama dupa cum se comporta, cat de fericit e cand te vede, cat de afectuos e, cata atentie iti ofera, cat de intelegator e si nu ii este rusine sa iasa cu tine sau sa te sarute in public.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il intrebi rolling on the floor

| Rares95 a răspuns:

Ion si Maria noaptea in pat. Maria catre Ion: Ioane, dormi? Ion catre Maria:Nu Maria catre Ion: Ioane, tu tii la mine? Ion catre Mariabig grinorm dorm! laughing))

| Dani_9445 a răspuns:

Iti poti da seama dupa cum se comporta cu tine.cat de afectios e. cata atentie iti da.si altele, daca se fereste sa te sarute in public e un semn ca nu toate sunt in regula.