| anonim_4396 a întrebat:

De unde imi pot da seama daca un baiat tine cu adevarat la mine?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Timpul iti va spune. Incet-incet pe masura ce veti trece prin diferite evenimente impreuna, atat placute cat si neplacute, vei vedea daca te sustine, daca te ajuta, daca te intelege, daca va potriviti.

| mgtow a răspuns:

Iti demonstreaza cu imbratisarile si atentia pe care tio da

| Libelle a răspuns:

Din comportamentul lui, vezi cat de grijuliu e cu tine, daca te intreaba ce ai facut azi, daca iti da sfaturi cand ai nevoie de ajutorul lui, pe scurt daca ii pasa de tine.

| Rukhsandra a răspuns:

PAi se vede... felul cum te priveste, cum se poarta cu tine, daca iti face cadouri sau suprize fara motiv, daca iti zice de un milion de ori ca te iubeste intr-o zi, te suna mereu, daca v-ati certat nu poate sa stea suparat pe tine mai mult de 5 min. Daca iti zice ca esti frumoasa si nu ca arati bine si esti sexy. Daca nu uita de ziua ta.
Daca il prinzi ca se holbeaza la tine (dar nu la fundu si sani tai) sa-i placa sa te priveasca cand dormi... si multe alte chesti

| sensesDelight a răspuns:

Prin comportamentul lui, dacă dorește să fie aproape de tine, te privește în ochi, e mai rușinos când sunteți doar voi doi, îți urmărește privirea, încearcă să fie lângă tine, îl interesează persoana ta, problemele tale, te respectă, îți respectă familia și programul.
Nu o să găsim un bărbat perfect la fazele de genul, dar nu trebuie să renunțăm la idee. Eu am cunoscut un băiat care făcea toate astea. happy

Succes :*