| micutzadominatoare a întrebat:

De ziua indragostititlor as vrea sa ma culc cu iubitul meu, am 15 ani, suntem de doua luni si ceva impreuna, el nu imi cere sa ma culc cu el, dar eu una ma simt pregatita sunt virgina, si este posibil sa am himenul elastic. Ce ziceti sa o fac?

Răspuns Câştigător
| scumpul a răspuns:

Cred ca este o perioada potrivita...cred ca pentru zilele noastre ai cam ramas in urma

26 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si ce daca ai himenul elastic? Cu ce te ajuta? Cred ca e prea devreme. Da! Si eu am 15 ani, dar nu am de gand sa o fac.

| Ririru a răspuns:

Daca vrei tu, fa`o. Oricum ce spunem noi nu o sa te faca sa te razganndesti daca iti doresti si te simti pregatita.
Eu zic sa nu o faci, pentru ca ai 2 luni de relatie.FOARTE PUTIN.
Sunteti la stadiul de placut, nu iubit.

| bluesky a răspuns:

Nu, este prea de vreme, esti prea mica. Plus ca sunteti de putin timp impreuna si daca el nu iti cere poate pentur ca te place si nu vrea s aisi bata joc de tine.
Gandeste-te in viitor, cand o sa va despartiti si o s aai alt prieten si cu el te culci? Va zice ca esti o curva si tot asa, te culci cu toti prietenii tai pana la casatorie si atunci ce ii oferi sotului tau, daca tu ai fost a altora inaintea lui? Toata viata te va face curva. Poti lua boli s anul mai zic ca e pacat. Si ce daca ai himenul elastic, tot se va rupe si virgina nu vei mai fi niciodata.
Mai asteapta, e prea devreme si vei regreta...

| AndaWest a răspuns:

Esti asa de proasta incat ma faci sa cred ca mintea ta e elastica.cand ai gandit asta s-a intins la maxim si s-a rupt. pun pariustraight face

| Sapphire a răspuns:

Unu la mana, esti mica. Doi la mana, 2 luni tie nu ti se pare foarte putin ca sa treci la pasul asta? Gandeste-te si la consecinte, nu numai ca iti pierzi virginitatea, dar exista posibilitatea ca mai incolo sa regreti. Esti sigura ca te iubeste? Ai grija totusi. happy

| Sapphire a răspuns:

Si ce legatura trebuie sa ai tu cu celalalte fete care nu mai sunt virgine? Oameni buni, nu va mai lasati asa de mult influentati de atatia oameni cu personalitati inca neformate, gandire de copii, care iau totul in joaca.
Tu trebuie sa te gandesti strict la tine, nu cand au facut-o prietenele tale. Urmeaza-ne sfaturile si nu vei avea de suferit!
Fetele alea si-au pierdut virginitatea asa de mici pentru ca nu au avut parinti responsabili, au fost rebele iar acum sigur toti baietii le cunosc de usuratice!
Cunosc si eu o asemenea persoana iar acum la 18 ani toti o fac c***a. Mi-a fost o foarte buna prietena. A ales sa mearga pe drumul asta gresit iar acum a ramas si fara prieteni! Asa ca ai mare grija cu cine si cand te incurci!

| membrugirl2010 a răspuns:

Mai asteapta, ca nu ramai nemaritata. Ai cinspe ani, inca esti, mica, exista niste conseciinte. Si am impresia ca prietenul tau e genu de baiat : hai culca. te cu mine, dupa o saptamana: hai pa. Doua luni mi se pare prea putin!

| membrugirl2010 a răspuns:

Asa, e. Ce trebuie sa te iei dupa toate parasutele?

| Zoe_7457 a răspuns:

Acum nu intelegi dc toata lumea iti spune ca esti prea mik mai ales daca nu esti prea informata. daca tu te simti pregatita poate e doar un sentiment pe moment pentru ca te'ai lasat coplesita de emotii. durata relatiei nu e cine stie ce tongue acum depinde ff mult si de varsta lui.nu te juk cu asta e posibil ca mai tarziu sa regreti tongue daca tot crezi ca poti sa te oferi in acest mod lui mai bine ai incerca sa ii faci alt cadoutongue incearca mai bine niste poze cu tine in ipostaze sexy decat sa te oferi pe tava iar apoi sa regreti tongue. daca totusi te simti pregatita incearca totusi sa mai astepti nu e nici o graba, in acest fel vezi si cum evolueaza relatia si etc.parerea mea este ca mai bine asteptitongue

| Cristiano13 a răspuns:

Eu zic sa nu te risti acum asteapta pana la anul sau peste 2 ani apoi poti ca cred ca nu e asa de bine ca esti cam mica da daca vrei neaparat acum fa-o! noi nu te oprim e viata ta TU decizi ce vrei sa faci eu iti urez
BAFTA!

| nuta a răspuns:

De unde stii ca ai himenul elastic?
cand am citit prima parte pana la varsta, am zambit dupa brusc s-a sters zambetul
aveti 2 luni impreuna=putin
ai 15 ani =esti prea mica pentru acest pas
nu o face sa nu iti para rau poate va veti desparti si in timp iti va parea rau ca nu te'ai daruit unui alt baiat
daca prietenii tai au facut pasul acesta, nu trebuie sa'l faci si tu

| DenisaBiluta a răspuns:

Ai abia 15 ani simti nevoie de sex? confused Daca nu iti cere ii ceri tu?laughing Mai gandeste`te!winking

| micutzadominatoare explică:

Sunt sigura ca el ma iubeste

| micutzadominatoare explică:

El are 16 ani

| micutzadominatoare explică:

eu cunosc multe fete, majoriatatea fetelor nu mai sunt virgine d ela 14 ani

| Diana_9123 a răspuns:

Buna. Nu mi se pare ca este varsta potrivita pentru asta, iar 2 luni de relatie nu sunt suficiente. Nu va cunoasteti destul de bine, ca sa faceti pasul asta.

| Valy1106 a răspuns:

Asta este treaba ta tu esti sigura ca el te place tu daca ai vrea sa iti sacrifici virginitatea pentru el. succes mai gandeste-te

| gestfacoff a răspuns:

NU cred ca esti prea mica!
doar ca ai inca prea putin timp cu el. ma gandesc ca. pentru a face pasul asta sa ai o relatie de cel putin 5 luni ca sa poti cunoaste persoana si sa ai incredere in ea!
crede-ma si eu am avut tentatii d'astea si am 14 ani si la finalul relatiilor s-a dovedit ca ele au fost dezastre si doar radeau de mine sau mai stiu eu ce.
parerea mea!
nu te supara acum >big grin

| DenisSa_6267 a răspuns:

Pai. eu m am culcat cu iubitul meu dupa 1 an laughing da daca te simti pregatita atat fizic cat si psihicthinking trebuie ta.

| KDily a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna sa te culci cu el...ai o varsta cam micabig grinbig grin

| Aura_9911 a răspuns:

Stii. eu cred in continuare ca la 15 ani esti destul de mica pentru o astfel de incercare. eu zic ca nu te deranjeaza cu nimic ca esti inca virgina. o data ce incepi, o sa te speii la prima intarziere de mentruatie si multe altele. gandeste-te si la consecinte, nu doar la placere.

| Passion_1840 a răspuns:

Eu cred ca esti prea mica.
Am o prietena care credea ca a gasit baiatul potrivit, si si-a inceput viata sexuala cu el dupa 2 saptamani! ea credea ca daca ii da virginitatea pe tava o sa ramana cu ea! dar nu a fost asa. Dupa cateva saptamani s-au despartit! Si cel mai rau este ca nici macar nu se saluta! Mentionez ca si-a inceput viata sexuala la 12 ani!
Eu cred ca ar trebui sa te gandesti mai bine! big grin

| costelady00 a răspuns:

Culca-te cu el si totul o sa fie bine laughing [cum sa nu ] inloc sa cititi carti voi va ganditi la f*** tac e mai binestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu Cred Ca Esthy Prea Mica... Doar Gandeste-te Cate Lucruri Se Pot Intampla Dupa... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti de 2 luni impreuna. Crezi ca este suficient pentru a face un astfel de pas? Pe langa asta, ai doar 15 ani. Ai toata viata inainte.sa vezi cum e, sa zic asa. Mai gandeste-te.Gandeste-te foarte bine, sa nu iti para rau dupa, pentru ca va fi prea tarziu, mai ales ca inca esti virgina. Ai grija!

| scumpul a răspuns:

Daca vrei sa mai vorbim intra si tu pe id sqmpulsqmpul