| zuzuliana a întrebat:

Dece in ziua de azi baieti sunt interesati de o fata numai pentru sex, de ce ei se uita numai la fetele care se culca cu ei, neinteresandu-i cum arat fata respectiva adica nu-i interseaza cum arata ci ce le ofera.astpt raspunsurile voastre...in special de la baieti big grin

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Natura fizica si emotionala a fetelor difera de cea a baietilor.Reactia baietilor este predominant fizica. Fetele cauta mai mult sa raspunda nevoilor emotionale de siguranta si apropiere.Baietii se confrunta mai ales cu dorinta fizica, pe cand fetele doresc intimitatea mai mult din motive emotionale. E adevarat ca la o varsta baietii viseaza doar sex dar sunt si baieti care vor mai mult de-atat dar sunt prea imaturi si nu sunt capabili sa-si asume responsabilitatea unei relatii.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este adevarat. baietii la o anumita varsta sunt foarte interesati de sex, dar baieti interesati numai de sex eu n-am intalnit.

eileen
| eileen a răspuns:

Este o varsta hormonala cum imi place mie sa zichee hee o sa treaca, important este sa ramai tu strong si sa nu cazi in capcana lor.

| mikiscence a răspuns:

Baietii la o anumita varsta (nu toti)dar majoritatea...asta vor! cand se maturizeaza (daca)cauta altceva la o femeie...stii cum e...la pubertate .pana-n 20 ani toti cauta fete care fac sex, dupa, toti cauta fete cuminti... daca mai ramanlaughingde aia e indicat cand ai vazut ca-l intereseaza doar asta sa-i zici bye-bye fara regrete ca oricum nu pierzi nimic .castigi! ai o viata iainte sa faci sex...pana te plictisesti, dar cu o persoana care te merita!

| joy a răspuns:

Nu toti sunt asa, probabil esti genul de fata care atrage numai baieti neseriosi care-si doresc doar sex.Sunt destui care vor o relatie serioasa, cauta in alta parte, si evita-i pe cei futili.

| kufu a răspuns:

Nu cred ca este asa! Daca gasesc persoana potrivita o sa faca tot posibilul sa o tina langa ei. nu doar pentru sex. Si apoi, depinde ce cauta respectivul... si eu am avut momente cand nu aveam chef de relatie serioasa si normal ca aveam o tinta anume... Cat despre cum arata... fiecare cu ale lui...

Răspuns utilizator avertizat
| onur a răspuns:

Intradevar am vreo 2 "prieteni" care nu cauta relatii serioase ei vor doar sex ...am si eu prietena de 6 luni si ei tot ma intreaba daca am facut-o cu ea...sunt si asemenea baieti.(rar gasesti dar gasesti)thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este abevarat baieti se uita la o fata numai pentru sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu tine.eu imi caut un suflet pereche si nu sunt numai pentru sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fete sunt pe interes majoritatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu astazi, cred ca toti barbati cauta, doar aventuri sexuale, nimic altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este noua genaratie
nai ce sa le faci daca se gandesc numa la sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva natural sa fi interesat de asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cum zic eu, eu zic ca trebuie sa incetam cu aceste rautacisme, sa dam totul ca sa fie bine sa nu fie rau si daca tie frica de sex nu intra in padure, cum zic, nu?

| kinanna a răspuns:

Asa e modelu