| anonim_4396 a întrebat:

Baieti sunt interesati de fetele timide? Le plac sau nu? De ce?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele cuminti sunt atrase de badboys care aduna trofee noi mereu,deci sunt interesati de ele pentru sex, da adevarul e ca alea timide sunt cele mai ipocrite parerea mea alea joaca teatru,mie nu-mi plac ca emana ipocrizie,falscitate si sunt plictisitoare am avut cateva tot le trageam de limba aiurea, cred ca baieti vor o fata rea,amuzanta, frumoasa, nebuna, rationala, sincera, serioasa, cu toti spunem vrem cuminti dar una rea e mortala mai ales sa fie frumoasa

| T0T a răspuns:

Depinde de băiat. Mie îmi plac.

| Coquinne a răspuns:

Fete timide inseamna fete cu complexe.
baietii care le prefera au si ei complexe, adica o daravela mica.

| st3amgam3r a răspuns:

Intotdeauna.
Le plac fetele timide deoarece stiu ca sunt cuminti si nu ies mai niciodata cu golanii (poate nici cu baietii cuminti), ci stau la locul lor.