| Luci88 a întrebat:

Dece iubitul meu isi da drumul prea repede? nici 3 min nu facem sex si isi da drumu la sperma, dc? asa rapid? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| RobertTmroo a răspuns:

Daca intotdeauna la fel sa intampla, sa dureze foarte putin atunci probabil este vorba despre "ejaculare precoce"..., trebuie sa mearga la un specialist, nu e nici o rusine si asta oricum trebuie rezolvat atat pentru binele lui cat si pentru binele vostru ca si cuplu happy.
Pe moment pana sa mearga la un doctor ati putea incerca cu prezervativ (daca inainte o "faceati" fara...), asta ar trebui sa prelungeasca durata actului sexual, dar cel mai bine ar fi tratamentul, sunt foarte multe tratamente si cu siguranta dupa aceea va fi mult mai bine...winking.
Bafta in toate happy!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca sufera de o forma de impotenta numita ejaculare precoce.

Răspuns utilizator avertizat
| blaxy a răspuns:

Inainte de sex betzi ceva alcool...si o sa dea drumu mai greu tongue

| porto89 a răspuns:

Probabil ca e din cauza felului cum arati! glumesc si daca isi da drumu dupa 3 minute care e problema? roaga-l sa-si mai puna un prezervativ si continuati.pot sa bag mana in foc ca a 2 oara dureaza cel putin 20 minute te-am pupat

| dulcykaLy a răspuns:

Http://www.seximus.ro/articole/ejaculare_precoce_1.php

citeste si poate te ajuta cu ceva!

| Mary_5158 a răspuns:

Nu e unicul.

| dydyyyy a răspuns:

Pai ori se gandeste la tine si la faptul in sine, ori se gandeste sa vina placerea aia de final mai repede, ori ii mai trebuie experienta si sa practice mai des sportul asta extrem laughing funda?

| grafa a răspuns:

La cum arati.se termina una 2 baiatu', ce sa ii faci, fiecare cu norocu'.

| pescarusul a răspuns:

Iti spun eu de ce... daca esti o fata sexy, cu forme bine definite careia i place preludiu, iti place sa te joci cu el si il exciti prea tare inainte sa o bage la gaura ...pe urma nu il mai tine asa mult
P.S te-ai gandit ca ai pute sa il parasesti pentru ca nu te satisface?