| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata? am facut ieri sex anal cu iubitul meu. am ales aceasca varianta pentru a ramane virgina in caz de un consult ginecologic. si-a dat drumul in fund dar a mai si curs afara putin. dupa ce si-a dat drumu a sters repede cu o carpa uscata. Nu am simtit daca sperma s-a prelins si pe zona vaginului. ce credeti? help sunt f speriata. mentionez ca nu ne-am,, jucat,, cu degetul in vagin

16 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

...nu

| tuGatita a răspuns:

Nu esti insarcinata sigur. Sperma nu avea cum sa treaca de "bariera". insa ai grija cu analul, pe termen lung iti va face rau. Fisuri anale cum a mai zis cineva sau te trezesti cu surprize inainte sa ajungi la baie.

| Kame a răspuns (pentru tuGatita):

Va multumesc mult happy Am vb cu el si nu o sa mai practicam asta de acum in colo...deci pot sta linitita in privinta unei posibile sarcini

| Licuricea a răspuns (pentru Kame):

Nu iti face nici un rau sexul anal, daca il practici cum trebuie si daca stii ce sa faci inainte si dupa ce il practici. Din contra iti aduce mai multa placere si sparge barierele de timiditate dintre voi doi.

| tuGatita a răspuns (pentru Licuricea):

Ei sunt abia la inceput din cate am inteles eu. si nu cred ca il practica asa cum trebuie. aici fiecare isi spune parerea, dar nu o sfatui sa faca asa ceva, la urma urmei fundul a fost creat pentru altceva.

| Kame a răspuns (pentru tuGatita):

Asa este a fost prima data cand am incercat. de aceea eram asa de speriata k sperma ar fi putut ajunge in vagin si de aici sa fi putut ramas DOAMNE FERESTE insarcinata. dar stiu ca chiar daca ar fi putut o cantitate mica ar fi avut un drum lung de parcurs. de aceea stau relativ linistita astept menstruatia...

| tuGatita a răspuns (pentru Kame):

Eu sunt sigura 100% ca nu esti insarcinata. Dar nu practica prea des acest tip de sex, nu e sanatos. Plus ca nu e nici pe departe mai placut decat cel normal, cum a zis cineva mai sus.

| Kame a răspuns (pentru tuGatita):

Apreciez f mult :* am inteles happy m-ai linistit eram f inspaimantata

| Licuricea a răspuns (pentru tuGatita):

Eu cred ca depinde de fiecare pers in parte, daca ii place sau nu. si daca stii cum sa il faci n`are cum sa nu iti placa

| shadow72 a răspuns:

Uite un sfat...fa sex oral ...nu exista riscuri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sperma a ajuns in vagin poate sa va faca o surpriza. era de ajuns un singur sermatozoid sa va faca o surpriza. sansele sunt mici dar exista.

| Kame a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc sad totusi ma gandesc k gaura fiind mica poate nu a intrat... poate ma panichez degeaba

| Issabela26 a răspuns (pentru Kame):

Cel mai sigur ar fi sa iei un test de sarcina e undela la 12-15 lei si atuncii vei fii sigura desi teoretic nu poti ramane dar e mai sigur testul de sarcina happy

| Kame a răspuns (pentru Issabela26):

Multumesc, dar acelea sunt valabile dupa o saptamana chiar doua dupa actul sexual...nu exista niciunul care sa-mi poata spune asta acum kiss

| Empathizer a răspuns:

Daca a sters repede sperma prelinsa si dupa aceea te-ai spalat cu apa si sapun, nu e niciun risc, relaxeaza-te.

Pe viitor insa faceti sex protejat, chiar daca e vorba de sex anal. Totusi, nu te crampona atata de virginitatea aia anatomica, nu-ti foloseste la nimic. Sexul normal are mai putine riscuri pentru sanatate. Riscul de a avea o sarcina nedorita il poti inlatura folosind sistematic prezervativul si contraceptia hormonala (pastilele anticonceptionale, la recomandarea unui medic).

| Kame a răspuns (pentru Empathizer):

Multumesc pentru sfaturi apreciez happy Nu imi pot aduce aminte daca am folosit sapun insa m-am spalat sigur cu apa normal happy

| Miky1 a răspuns:

Poti ramane daca se scurge, incearca sa nu i-si mai dea drumul in tine, sau folositi prezervativul

| Miky1 a răspuns:

Si i-mi mentin ideea, e ca si cum si-ar da drumul pe pisi a ta.E de ajuns o picatura sa intre.Nu mai fiti asa convinsi cu totii.

| xKathrinexD a răspuns:

Nu ai cum sa rami... Sunt mai multe procedee ca sa se intample asta...hee hee Stai calma papusa:X

| Kame a răspuns (pentru xKathrinexD):

Iti multumesc mult kiss

| xKathrinexD a răspuns (pentru Kame):

Npc :X Apropo, ca sa fi foarte sigura, poti sa iei un test de saarcina. Nu costa mult! :X

| Kame a răspuns (pentru xKathrinexD):

Multumesc, dar acelea sunt valabile dupa o saptamana chiar doua dupa actul sexual...nu exista niciunul care sa-mi poata spune asta acum

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Nu esti mai insarcinata doar nu ti iese copilul prin cur happy

| Kame a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Este o situatie jenanta stiu, dar totusi daca o singura picatura ar fi putut patrune...off

| Snoopy001 a răspuns:

Din curiozitate, a trecut destul timp, ai ramas sau nu insracinata sau, ai patit ceva?

| tubica a răspuns:

Nu ramai insarcinata.Nu-ti fa griji.N-are cumhee hee

| Kame a răspuns (pentru tubica):

Iti multumesc m-am speriat destul de rau stiind k s-ar fi putut prelinge sperma in vagin...chiar si o pizatura sad sper sa fie ok

| Licuricea a răspuns:

Tu esti virgina, pana ajungea sperma in vaginul tau trebuia sa treaca printr-un procedeu greu, si mai ales ca el a sters repede. In plus de asta stai linistita ca sexul anal nu iti poate face nimic rau.

| Kame a răspuns (pentru Licuricea):

Multumesc, acum m-am mai linistit. apreciez f mult!

| Licuricea a răspuns (pentru Kame):

Npc, oricand:*

| Dennylsyon a răspuns:

Nu ramai n-are cum uitate si tu a filme porno sa vezi ca n-are cum laughing)

| Kame a răspuns (pentru Dennylsyon):

Ok... deci e cazul sa stau linitita atunci? fara pastile de a2a zi si din astea?

| DeniiiDeni a răspuns:

Sanse foarte mici.

| Kame a răspuns (pentru DeniiiDeni):

Credeti ca ar trebui sa iau pastila de a2a zi?

| Gabitza2828 a răspuns:

Draga mea chiar nu puteai sa mai astepti pana gaseai persoana cu care sa faci dragoste si nu sex anal
nu tio zic cu rautate dar sexul anal genereaza o serie de probleme
se poate ajunge la fisuri anale

| Spadolini_Giovani_1965 a răspuns:

Mie nu-mi place carnea de miel si de oaie.Colegul meu o adora. Dupa cum se vede Creatorul a lasat placerea individuala.Ar trebui sa arunc cu pietre in colegul meu? Sau invers? Placerea a fost data de la Dumnezeu ca sa ne bucuram de ea.De cele mai multe ori placerea se imbina cu durerea.In urma unui act sexual te bucuri ca ai ramas insarcinata dar urmeaza si nasterea care este insotita de durere.Dar este o "durere" placuta! Am raspuns aici pentru toti cei care sunt impotriva placerilor!
Ai sanse sub 2% ca sa ramai insarcinata!