| Paul13 a întrebat:

Dece la unele fete le place sa isi bata joc de baieti spunandu-le ca ii plac si dupa care doar isi bat joc de ei?

11 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Nu e adevarat ce spun majoritatea, ca sunt curve infecte, ele la randul lor au fost batjocorite de multi, si au invatat a puna vorbele voastre, ale baietiilor, la cur.Practic, daca ea te iubea si se lasa dusa de val, de unde sttia ca dupa nu o sa pateasca la fel, ca si cu ceilalti.
Pate tinea la tiine, dar s-a saturat sa fie luata de proasta, si abia acum a realizat ca nu se merita, si ca nu e pregatita iar, pentru o relatie.

| alexa007 a răspuns:

Unele sunt influentate si de prieteni(ceva in genul:uite-l si pe asta.arata bine, pai stai ca pot sa-l am), dar nu pune asta la suflet fa-le cateva teste si vei afla daca tin cu adevarat la tine sau nutongue

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Multe sunt asa... n-ai ce face, e felul lor de a fi.
N-am trecut prin asta, dar cel mai bine e ca la inceputul unei relatii sa nu pui prea mult suflet si sa vezi cum decurge situatia dupa o saptamana (daca ajungi acolo, pentru ca s-ar putea ca a doua zi sa te lase balta).
Nu lua relatia in serios, vezi cum se comporta acea fata si iti vei da seama daca te iubeste sau nu. Putine sunt cele care chiar te iubesc, dar totusi exista happy.
Bafta!

| Ella3133 a răspuns:

Multe sunt influentate de anturaj...
un sfat nu mai pune la suflet tot ce iti zice o fata (in sensul ca te place bla bla bla )winking

| Paul13 explică (pentru Ella3133):

Ok faza ii ca nu pun la suflet dar e enervant ca ele tot vin la tine si apoi cand le inviti in oras ele zic ca le place de altcineva

| SakonSIUkon a răspuns:

AAA cas fete?

| FreshFresh a răspuns:

Pentru ca pari o prada usoara, esti prea abordabil pentru ele iar asta le hraneste orgoliul. Ia ia le tu tare sa vezi ca se schimba rolurile.

| flaviusss a răspuns:

Asa sunt majoritatea fetelor in ziua de azi. Dar stai linistit ca vor realiza ele mai tarziu ce au pierdut. Roata tot timpu se intoarce!

| Angelicas a răspuns:

Depinde, Paul pot fi mai multe motive dar aceste fete nu sunt altceva decat niste nesimtite in general pitipoance care se iau dupa bani sau dupa aspect ( stau catva timp impreuna cu cineva pentru ca le atrage fizicul lor dupa care se plictisesc)
Oricum nu trebuie sa uiti ca exista si fete deosebitewinking

| madness2021 a răspuns:

Pentru ca sunt niste curve infecte fara viitor care nu au alta directie decat cea spre centura happy in fine...nu doar fetele fac asta...si baietii. In general sunt persoane cretine care fac umbra pamantului degeaba.

| DieloveRs a răspuns:

Nu stiu nici eu.Si eu am trecut prin asta.Probabil sa ne vada cat de mult iubim si dupa ne lasa balta cu inimile frante.