| soby a întrebat:

Dece nu-mi gasesc jumatatea? De ce nu am noroc in dragoste?
Ma puteti ajuta sa aflu raspunsul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putina rabdare..pt fiecare exista cineva in lume care sa ne iubeasca ...fiecare avem jumatatea noastra prin lume numai k unii o gasim mai repede iar altii mai greu...

11 răspunsuri:
| moni a răspuns:

Cred ca esti timid sau poate ca nu esti convingator dar cred ca ai sa ti gasesti jumatatea. poate ea va veni in calea ta cand nici nu te astepti si eu am patit la fel.

| BlackScribble a răspuns:

Nici eu nu imi gasesc jumatatea! mi-am placut o gramada de baieti, dar ei nici macar nu au vb cu minehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit nici eu nu mi-o gasesc altii se casatoresc si eu nu am pe nimenicrying( e foarte trist stiu.Noi facem parte din cateogoria oamenilor fara noroc sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sadnu-mi aminti...eu niciodata nu am avut...nici macar 1 datasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu ...stiu sa ofer si sa iubesc dar.nu prea primesc la fel...si doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu Soby fac parte din oamenii fara noroc si chiar acum sunt intr-o deceptie in dragoste.azi m-am despartit de pr mea si o iubesc ft mult. dar trebuie si u si eu sa intelegem ca fericirea e doar la cei puternici.acum simt ca trebuie si ca am puterea de caracter sa trec peste asta.si o voi face. iar tu trebuie de asemenea sa nu-ti pierzi speranta. mult succes in dragostewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta wei oaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg perfect, stiu ce simti! nici eu nu am noroc in dragoste si nu am avut nici o relatie pina acum(22 de ani)...mereu ma indragostesc de persoanele care deja iubesc pe altcineva, dar nu pierd speranta.
Sper ca intr-o zi o sa se iveasca soarele si pe strada mea!

| Akula a răspuns:

Si eu am 19 ani si n-am rezolvat nimic pana acum.Mi-am cam pierdut speranta.Si eu am patit la fel sa ma indragostesc de fete cuplate.Ce sa faci, poate avem noroc in alta parte smug

| deaa a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu intalnesc numai persoane nepotrivite mie

| anduandvicky a răspuns:

Buna soby stiu ff bine prin ce treci nici eu nu mai pot imi vine sa mor am 15 ani si pana acum nu am avut nici un prieten ma doare ff tare