| Dionisia_Acsiniei_1960 a întrebat:

Cine ma ajuta sa-mi gasesc jumatatea?

38 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Ma ofer voluntar singura probleme e ca sunt un pic castorit. e asta chiar o problema?

| HelloKitty97 a răspuns:

Buna, dupa cate vad sunteti o doamna, daca poza corespunde cu realitatea, cel mai mare ajutor va este oferit de site-urile de matrimoniale sau daca nu si in unele ziare fie ele de specialitate sau nu se gasesc astfel de anunturi, sper ca v-am fost de ajutor, macar putin, o zi placuta sa aveti!

| Dionisia_Acsiniei_1960 explică (pentru HelloKitty97):

Multumesc pentru raspuns, am incercat pentru prima data si pe site-urile de matrimoniale, n-am gasit nimic serios, m-am saturat de minciunosi si materialisti. Oare se mai gasesc oameni seriosi? Tocmai varsta ce-o am, nu-mi pot permite ceea ce scriu unii.Un an nou plin de impliniri!

| Xtadelo a răspuns:

Unknownn e bun.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Bun la pat sau la ce sa fiu bun?

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

La gatit.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Da da cum sa nu

| raluk27 a răspuns (pentru Xtadelo):

La suflet laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru raluk27):

Sa stii ca e laughing

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

love struck
kiss

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

kiss

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

17:00
kiss

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Iar crying

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Ce iar? kiss

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Iar ai inceput cu orele astea laughing

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Pai daca ma iubeste femeile laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Hmmm laughing

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Nu mai hmmmm-ai ca nu ti-am dat voie

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

don't tell anyone

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

winking

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

chatterbox

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

angry

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

laughing
kiss

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

>:d<
kisskisskisskisskisskisskisskiss

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Mai mai, faceti lumea geloasa pe-aicino talking

| Xtadelo a răspuns (pentru raluk27):

Eh blushing

| raluk27 a răspuns (pentru Xtadelo):

Are u guys dating?big grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Ce-i aia laughing?

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Un brontozaur laughing

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Uau
Vreau si eu unul, cat costa?

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Nimic, e moca. Promotie de Craciun. Singurul care a ramas e cacaniu in dungi.

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Nu-mi mai trebuie
phbbbbt

| LineGuide a răspuns:

Decat casatorit si dezamagit, mai bine singur si fericit."Cum sa o intrebi daca se casatoreste cu tine? Daca accepta?"-Oscar Wilde, Cum sa fi onest

| cristinel87 a răspuns:

La cei 25 de ani ai mei...mai mult ca sigur v-as satisface sexuallaughing)

| christianchristian a răspuns:

Mamaie chiar nu ai ce face? Du-te mai bine si asculta-l pe Fuegowinking.

| SairiaBlock a răspuns:

Site-urile matrimoniale.
Pff...acum serios, TPU nu este un site unde să întrebaţi cine vă ajută să vă găsiţi jumătatea. După poză păreţi o doamna. Aşadar, nu mai staţi la calculator şi ieşiţi în lume, faceţi cunoştinţă cu o mulţime de bărbaţi. Sau cu un singur click pe site-urile matrimoniale, cum am mai spus de altfel, sigur veţi găsi pe cineva pe gustul dumneavoastră.
Succes! Să ne anunţaţi şi pe noi dacă v-aţi găsit jumătatea. Suntem atât de curioşi!
App: noi nu avem cum să vă ajutăm. Dumneavoastră vă ştiţi gusturile la bărbaţi.

| Dionisia_Acsiniei_1960 explică:

Daca e cineva in aceeasi situatie mie, e om serios, il rog sa-mi scrie aici un raspuns.