| Anamaria_9430 a întrebat:

Dece toti baieti vor doar s. x si atat.Ma rog majoritatea!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu trebuie să generalizăm! Doar pentru că ai cunoscut asemenea băieţi nu înseamnă că toţi sunt aşa.
Nu ştiu dacă vor neapărat numai asta de la o fată, însă bărbaţii din punct de vedere fiziologic au nişte nevoi mai diferite de ale noastre, să le spunem aşa...
Cum tu simţi nevoia să fii iubită şi alintă, ei nu se pot opri la doar a ţine pe cineva în braţe.
Bine ce ţi-am spus eu nu se aplică tuturor nu este o generalizare.
Baftă şi vacanţă plăcută!

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

De sigur, de parca voi nu vreti...noi vrem pentru ca nu avem nimic de pierdut, voi va faceti ca nu vreti ca aveti riscuri mai mari da tot vreti...

| andrei a răspuns:

Instinct.

| monicutza_5552 a răspuns:

Pentru ca toti baietii sunt disperati dupa asa ceva...

| Christian_4155 a răspuns:

Pana sa incep prima mea relatie serioasa, eram tot asa, cu gandul la sex big grin.Insa, dupa ce fata respectiva a fost de acord sa incepem o relatie, mi-am dat seama ca nu sunt chiar 100% pregatit, si ar cam fi cazul sa astept big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce toate fetele vor portofelul iubitului și atat?

| bogdann_5367 a răspuns:

E la moda