| soare a întrebat:

Dece? majoritatea adolescentilor sunt obsedati de facebook mai nou?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Majoritatea adolescentilor sunt depedenti de calculator si asta e ingrijorator. Daca inainte nu se puteau duce pana la baie pana nu adaugau o poza pe hi5 acum nu mai pot iesi din casa pana nu vad cu cine converseaza x pe Facebookoh go on

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Inainte era hi5-ul la moda.acum e facebook-ul. daca nu ai cont pe el esti considerat taran!
oricum, mie imi place mai mult facebook decat hi5!
pa-pa!love struck

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu sunt obsedata de twitterlove struck

| Aiwendil a răspuns:

Ce e facebook? Glumeam laughing. Eu una am 15 ani si nici nu am cont pe facebook.Are mama cont, dar nici nu intra pe el.Eu nu sunt asa de obsedata de facebook sau calculator ca alti.
Bye!

| Marijuana a răspuns:

I`a prostit foameeeaaaarolling on the floor

nu stiu adica eu ma plictisesc cand il vad, da`"sa mai stau si pe facebook"chatterbox

| cat_7753 a răspuns:

Si eu am cont pe facebookbig grindar asta nu inseamna ca sunt obsedatawinkinggasim in facebook o noua modalitate de a comunica cu prietenii sau de a ne face prieteni noi.este o noua moda[cum era si hi5-ul]poate ca intr-o zi o sa pui o intrebare de genul "Dece adolescentii sunt obsedati de twiterr mai nou"winkingmoda se schimba[si nu ma refer la cea vestimentara]big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Socializare si nu e vb doar de adolescenti, dar totusi care-i problema ta pana la urma nu poti dormi noaptea? du-te si cautatzi o ocupatie nu te lua de ce nu pricepi