| ToNy112 a întrebat:

Deci acum cateva zile am fost intr o excursie de 2 zile cu colegii, si vreau sa stiu daca acelei fete ii place de mine pentru ca am facut vreao 15 poze, m a luat in brate m-a tinut de mana venea numai langa mine, a pus poze cu mine si ea pe fb tot felul de chestii d; astea. Dar mai multi colegi au intrebat-o daca e cu mine sa ii place de mine si a spus nu cu toate ca pe mess face numai inimi si

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu e cu tine pentru ca tu nu ai intreabato daCA VREA SA FIE CU TINE. daca iti place de ea intreab-o.

| LadyGA a răspuns:

Buna! probabil ea le-a zis colegilor k nu te place deoarece ii este teama ca tu nu ai aceleasi sentimente. daca o placi, da-i de inteles asta, apoi incearca sa dicuti cu ea. bafta

| AdelaElena20 a răspuns:

Normal ca te place mare lucru sa nu si te iubeasca! Daca iti place de ea nu mai sta!

| albastrualb77 a răspuns:

Deci cea mai simpla solutie pentru a afla este sa o intrebi pe ea, sa discuti cu ea...

| NoPersonMe a răspuns:

Ei ii este rusine si teama ca daca va recunoaste, sentimentele tale nu vor fi acelasi ca si cele ale ei.Eu daca as fi in locul ei, cu acest comportamnet, sigur as da de banuit ca il plac pe acel tip.Pentru ca o fata care nu te place,nu se simte atrasa de tine, nu ar face atatea poze cu tine, nu te-ar lua de mana.Deci in concluzie, incearca, stii cum se spune: "incearcarea moarte n-are!"

| yoyois a răspuns:

Din cate spui tu e f probabil sa te placa. Vb si tu cu ea si vezi poate...