| Me_4137 a întrebat:

Deci acum cum sa va zic mai pe ocolite asathinking Cat ati vrea sa reziste baiatu la pat? A da si inca ceva daca un baiat var face sa aveti orgasm lati mai parasi? Cine rasp cat mai sincer primeste fundita.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista o regula stricta, cuplurile se adapteaza, unul dupa altul si amandoi dupa moment. In tot cazul, ca orice femeie imi doresc un barbat care sa se poata abtine cat vrea.
Sigur ca as parasi un barbat care ma face sa am orgasm dar cu care nu ma potrivesc. Marea majoritate a femeilor ajung la orgasm, asta este normalul. Sunt multe alte lucruri care conteaza intr-o relatie: dragostea, respectul, intelegerea, increderea, idealurile comune, compatibilitatea in pat si in afara lui. Orice alt barbat te poate duce la orgasm, nu stai cu un barbat numai pentru atata lucru.

| foxi a răspuns:

Pana cand sunt satisfacuti ambii parteneri! Orgasmul nu este totul intr-o relatie!

| adi4ever a răspuns:

1 ora, 60 de minute, 3600 de secunde

| GuessWho_8607 a răspuns:

@Diana, spui ca esti virgina si mai jos spui ceva de genul : sa nu facem dragoste numai cat vrea el. Daca eu vreau mai mult si el nu mai poate, sa il pun sa ma satisfaca cu degetul. laughing Iti spun sincer ca ne dadeam seama fff usor ca esti virgina, fara ca tu sa precizezi acest lucru. Daca nu ai habar, nu stiu de ce raspunzi...

| Douapunccteunics a răspuns:

Da de ce sa nu-l parasesc exista si alti baieti depinde de încredere, respect, iubirebig grin
Cam dupa mine sa reziste cat e normal.happy

Icshappy.

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa ma aduca la orgasm...doar sa ma satisfaca sa nu facem sex, dragoste si cat vrea el... daca vreau mai mult si el numai poate pot sa il pun sa ma satisfaca cu degetul happy
eu nu mi-am inceput viata sexuala dar asa mi-as dori un iubihappy

funda?big grin

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Depinde in ce stare sunt in acea zii! aaa si sunt de parere ca si singura poti sa iti faci orgasm tongue...mi se pare o prostie sa fi cu un baiat doar ptru ca te face sa ai orgasmlaughing)