| anonim_4396 a întrebat:

Deci am 13 ani si ma masturbez cam des. e rau? se poate intampla ceva rau? ma masturbez ca un om mare ca o femeie din filmele pornolaughing deci e rau sau nu? cu ce ma afecteaza?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu o sa-ti mai placa sa intretii relatii sexuale si vei dori sa fi singura.

| Asiryx a răspuns:

Nu vad nimic asta insa sa nu ajungi sa iti placa mai mult sa te masturbezi decat sa o faci cu un baiat

| utilizatorull a răspuns:

Baga id oti_l15 si iti explic mai multe >big grin

| Malasuerte94 a răspuns:

Wtf 13 ani? mai asteapta pana la 15 ani si fa-o cu un baiat de preferabil discret sau poti deveni un adevarat trofeu sexual!

| d33amaria a răspuns:

In primul rand cred CA TI-AI pierdut virginitatea. cEEA CE este grav

| raluca250 a răspuns (pentru d33amaria):

Daca si prin masturbare iti pierzi virginitatea rolling on the floor)))

| ShadowD a răspuns:

Nu e nimic rau. happy Numai sa nu devina o obsesie. E o eliberare o dorinta sa te masturbezi.