| ValentinANT a întrebat:

Deci, am avut pentru prima data sex, cu prietena mea, ea a vrut ca sa incerce anal, pentru ca in vagin o facusem deja, ma simteam extrem de bine si mi-am dat drumul in fundul ei, sper ca nu se poate intampla ceva. Sau sa ramana insarcinata. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LostInPark a răspuns:

Io m-am pisat pe gardul vecinei.10 ani am crezut ca aia de-i purta la scoala sunt ai mei.
Cred ca acum nu mai sunt criterii de baza dupa care...eh.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu frate cand faci anal poti ejacula de 100 de ori bortoasa nu ramane

| corbulalbrosu a răspuns:

In afara unor fisuri anale care s-ar putea infecta, altceva nu poate pati. Mare atentie la igiena inainte si dupa. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Ejacularea in fundul prietenei nu duce la aparitia unei sarcini. Deci stai linistit, prietena ta nu a ramas gravida.

| Oana92 a răspuns:

Insarcinata nu are cum sa ramana de la sexul anal. Dar ar fi indicat sa va protejati cand il faceti...ma gandesc ca nu va doriti ceva boliwinking

| KNST a răspuns:

D'oh!

| ImAnonymous a răspuns:

Însărcinată ramane doar in vagin, strict doar acolo!
Deci stai linistit!