| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut sex anal neprotejat cu prietena mea, nu mi-am dat drumul in ea dar e posibil sa fi avut lichid seminal. Am sters-o de fiecare data. Nu vreau răspunsuri la mișto. E posibil sa ramana însărcinată?

Răspuns Câştigător
| bbobo22 a răspuns:

laughing Stai linistit. Nu va ramane niciodata insarcinata cu tine prin sex anal. Poti sa-ti dai drumu linistit acolo de cate ori vrei.
Singurul modul prin care ea ar putea sa ramana insarcinata vreodata cu tine, este ca sperma ta sa ajunga in vaginul ei. Si asta se poate intampla cand o sa faceti sex normal neprotejat.
Am doar o curiozitate, cati ani ani?

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In urma sexului anal nu se poate ramane gravida.

| Andreeush a răspuns:

Câți ani ai?
Cum să rămână însărcinată după ce a făcut sex anal? laughing

| ywar a răspuns:

Anal? Sa ramana insarcinata? Doamne sfinte!

| ibaal a răspuns:

De ce o mai faceti, fratilor!?
Adica si daca era ca in bancu' ala de-a f#t#t-o pe-aia 20 de ani in c#r si dupa se duc la doctor sa zica ca nu stie de ce nu ramane gravidalaughing
nah, ea era virginarolling on the floor
voi, vi-o puneti si dupa intrebati
Daca chiar i-o puneai in gaura potrivita si ramanea gravida?! Ce faceati?!
Nu mai bine ganditi inainte ca sa nu tratati dupa?! straight face

| Adrian1990 a răspuns (pentru ibaal):

Chiar o sa tin minte bancul asta laughing)))))
Dar acum serios, nu sunt sanse, nu?

| ibaal a răspuns (pentru Adrian1990):

N-are frate nimic!
Atat timp cat n-o bagi in "cuptor", n-are ce coacelaughing

| TheCaliptus35 a răspuns:

Daca a fost anal nu are sanse sa ramana insarcinata decat daca o parte din ce i-ai oferit tu a ajuns din greseala si in vagin.

| Adrian1990 a răspuns (pentru TheCaliptus35):

Nu, nu a ajuns în vagin, am ascultat la baie

| Adrian1990 a răspuns (pentru TheCaliptus35):

Iar ea s-a spălat dupa.

| Hammurabi a răspuns (pentru Adrian1990):

Ce înseamnă "nu a ajuns în vagin, am ascultat la baie"?
Ce-ai ascultat?
WTF?
laughing

| Adrian1990 a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu a ajuns nimic in vagin, s-a spălat *
Dar e din cauza corectoruluilaughing)))

| ywar a răspuns (pentru Hammurabi):

A ascultat susurul izvoarelor si ciripitul pasarelelor.