| coolgirl97 a întrebat:

Deci am in clasa niste badarani ca sa le spun asa sunt baieti gen. bogati, smecheri au tara la picioare!
sunt mai exact 2 baieti

toata clasa e numai alor mereu

comenteaza la oricine dar daca noi le comentam mai ca ne iau la bataie

se dau la toate ( bineinteles eu si inca o fata ca restul is grase) fetele inclusiv la mine

si nu imi place nu sunt de vanzare si nici in batjocura nimanui mereu ii resping dar ei continua si nu stiu ce sa fac deja sunt satula sa ii fac in toate felurile!

dar cand au nevoie de o tema sau de copiat la teste se fac dulci si sensibili si ma seaca pe nervi efectiv nu mai suport ca eu si beibiii (ea e cealalta fata) sa fim de vanzare

... dau funda pentru cea mai folositoare idee

Răspuns Câştigător
| MariusUCV a răspuns:

Hmmm, interesanta problema happy, pai., ei se comporta asa pentru ca au prins slabiciunile voastre, probabil ceilalti baieti rad la glumele lor, indiferent de care ar fi acestea, asta nu e bine pentru ca ei se cred "tari" dar de fapt nu sunt. Tot ce ar trebui tu sa faci este sa nu le dai importanta oricat de tare te-ar enerva, indiferent de ce-ar zice, tu sa ramai calma, sa le zambesti asa din mila si sa privesti in alta parte,. Se comporta ca niste pustani de gradinita, cati ani au? laughing

3 răspunsuri:
| play4girls a răspuns:

(cocalari ce sa le ceri)ignorai! si tcerea e un raspuns.si daca sunt prea insistenti raspundele ironic, fai sa se simta in plus in acea clasa.bafta

| coolgirl97 explică:

14laughing ani

| mada1 a răspuns:

Ignora-i...spune-le in fata sa nu se mai bage in seama cu tina.dar daca o fac ...nu le da atentie.iar la teste nu-i lasa sa mai copieze laughing