| coolgirl97 a întrebat:

probleme cu dragostea... pai cum sa incep in sc este renumit un baiat ii pervers si se da la toate fetele cum vede una pe hol o ia in brate si o pupa! Arata ffte bine ii saten cu ochii altastri inalt si atlet! Anu trecut mi-a spus ca ma place si eu il plac dar are un comportament de tot gunoiul! Si acum am avut niste certuri dar ne-am impacat! Laa mine sa mai da un baiat care si el e frumos dar nu imi da acea senzatie fluturashi in stomac! Acum andrey baiatul de care imi place imi face in ciuda zilnic dandu-se chiar in fata mea la alte pers! Eu tot timpul il resping si chestia asta il seaca pe nervi deoarece alti baieti nu resping si eu nu pot fi alui! nu stiu ce sa fac maine o sa ma comport ca si cum as fi suparata pe el sa vad daca mai tine la mine! Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| MoRtY a răspuns:

Mah... daca tie iti place de tipul cu ochi albastri, incearca sa ii spui celulilalt tip care te place ca momentan intre voi nu poate fi nimic mai mult decat o relatie de prietenie. Iar actualul sunt sigura ca o sa uite daca celalat baiat va inceta sa se mai dea la tine.eu una asa as face si nu mas complica pa-pabig hug

| Loredana_4143 a răspuns:

Ehh atunci, MoRtY, o sa creada asta care nu e golan"Da' ce eu is gunoiu tau, p mine ma tii de o parte si cand te desparti de ala vii la mine?
Te sfatuiesc sa nu faci asa, mai bine spune-i sa-ti "Dovedeasca"oarecum ca tine la tine si daca se intereseaza. e clar ca te iubeste si nu are ici un rost sa stai cu.Andrei care e dupa spusele tale un maaaaaare nesimtitbig grinbatting eyelashes:XSucces!

| Sevenup a răspuns:

Mai bine pune'te cu tipul celalat(nu cel cu ochi albastri) si atunci o sa vezi daca celui saten cu ochi albastri ii place de tine (daca e gelos, etc.)
E sigur obisnuit sa i se dea totul pe tava asa ca nu te lasa happy