| AdiAdi2000 a întrebat:

Deci, am momente cand imi place de o fata cateodata imi place cateodata nu imi mai place si probabil si ei ii place de mine ca mai facea semne se mai uita la mine, mai statea pe langa mine, odata se uita in telefon si isi incorda buzele in timp ce se uita pe telefon si dupa se uita la mine si de doua ori a facut asta ca si cum vroia sa pupe ori telefonul ori pe mine ca buzele si le incorda doar cand se uita pe telefon si dupa nu si le mai incorda si dupa se uita la mine, si intr-o seara am iesit afara din casa prin curte si era ora 22:00 afara era intuneric si mai erau luminile de la stalp aprinse si fata asta de care zic sta undeva incolo pe un deal si din curte la mine se vede casa ei de acolo de pe deal si ma tot uitam spre casa si are o casa cu etaj si la etaj are doua camere cu doua geamuri care se vad spre mine de acolo de pe deal si in timp ce ma uitam spre casa ei era lumina aprinsa in ambele camere si la geamul din partea dreapta lumina se mai stingea, se mai aprindea lumina mai tare, lumina mai slab, palpaia, lumina s-a aprins chiar cand ma uitam spre casa, si chiar casa mea e in partea dreapta si in fata mea e șura si m-am dus langa perete la casa si acolo nu se mai putea vedea nimic si am stat vreo cateva minute acolo si dupa ce m-am dus si m-am uitat iar spre casa ei ambele lumini s-au stins. Nici nu stiu exact daca de acolo din casa la ea de la etaj se poate vedea la mine in curte ca e si departe sunt si multe case si copaci poate spatele șurii se mai vede dar nu stiu daca se poate vedea si in curte la mine mai ales ca era si seara. Chiar mi-a facut mie semne sau doar mi s-a parut? Doar la geamul din partea dreapta se intamplau astea si in partea dreapta e casa mea

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca nu s-a miscat casa si nu ti-a facut nimeni semne.

| HabarnamJK a răspuns:

Coae, dc ai scris ditamai romanul?

| Kiwijuice69 a răspuns (pentru HabarnamJK):

Mai bine decât să scrie ditamai ungurul

| HabarnamJK a răspuns (pentru Kiwijuice69):

laughing

| Mirella2344 a răspuns:

Nu, te place foarte mult din cate pare. Eu zic sa incerci tigrule