| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema. Eu joc IMVU si vreau sa-mi fac un room in care poti face dragoste. Si nu gasesc actiuni dinacelea sau canapele sau paturi. Eu am auzit ca actiunile sunt ascunse. Eu va cer ajutorul foarte mult. Si daca nu puteti explica aici dati-mi mesaj cu id-ul vostru si eu va adaug in lista mea. Va multumesc foarte mult. DAU FUNDA pentru raspunsul cel mai bun si mai clar. :]
Scuzati Categoria. :]

1 răspuns:
| yellowbriefcase a răspuns:

Buna.Pentru a-ti amenaja o camera pe imvu,trebuie sa ai monezi in primul rand, apoi trebuie sa cauti in meniul de la shopping unde este lista pe domenii gen haine, camere ...de acolo iti alegi o camera care este deja mobilata de exemplu acum 1 luna era o camera l 1700 de monezi parca pe rosu frumos decorata,pozitiile sunt incluse in mobilier, actiunile se cumpara le gasesti tot in meniul de cumparaturi si se aplica pe podea, pentru mai multe actiuni trebuie sa fii membru vip care te costa 10 euro pe luna parca. Daca nu ai suficiente monezi poti sa apelezi la lista de dorinte(wishlist)afisezi ce ai vrea sa cumperi si daca e cineva care are monezi te ajuta ...in rest nu stiu ce as mai putea sa-ti spun despre imvu. Daca mai ai intrebari lasa-mi un email la adresa kent8_2009@yahoo.com