| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutorul vostru. Vreau sa ma uit la un film numit Suicide Room. L-am mai vazut o data mai demult, si vreau sa il mai vad o data azi, dar marea problema este ca nu il mai gasesc, sau cel putin nu il mai gasesc subtitrat in engleza, ca sa inteleg si eu ce se intampla acolo. Ma puteti ajuta sa il gasesc, va rog? Puteti sa-mi dati un link sau ceva... orice. Multumesc anticipat! P.S. Dau FUNDA, celui care ma ajuta sa il gasesc.

12 răspunsuri:
| Geanin a răspuns:

Tipul din film seamana cu tine

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

De unde ti-a venit aceasta idee? Si da, ai dreptate, seamana putin cu mine, foarte putin.

| Geanin a răspuns (pentru Mayhem666):

I'am the devil, I know everything :****

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

laughing I don't believe in the devil's existence, you should be someone else laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

Foarte frumoase melodiile, a doua mi-a placut mai mult, mai ales inceputul.

| Geanin a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai eu iti dau mel frumoase, ce stii tu

I BEEN LOOKING FOR A CONQUEROR

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

Conqueror?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

Nu mi-am dat seama ca acele cuvinte sunt versurile unei melodii. Dar acum stiu happy

| Oslobanu_Florentin_2001 a răspuns:

Filmul a fost in mare parte interzis, mai ales pe YouTube, iti zic, e foarte greu sa-l gasesti, doar pe site-urile vechi si fara CloudFlare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Oslobanu_Florentin_2001):

Intre timp l-am gasit si m-am uitat la el, dar mersi oricum.