| EdUaRdOo a întrebat:

Deci am o relatie de 2 ani si 3 luni. Ea este mai mica cu 1 an decat mine.Ne cunoastem de mici si ne-am placut de atunci dar abia acum am pornit"povestea". Am inceput relatia sexuala pe la 6 luni dintr-o "joaca"(stiu ca pare ciudatlaughingLa inceput vroia sex dar de 1 an nu prea mai vrea. o facem cam de 1-2 ori pe luna(intr-adevar si eu o presez des)spune ca nu are chef sau ca e obosita.De inselat nu ma inseala. O iubesc ma iubeste. Vrem sa ne casatorim.Acum cateva luni i-a placut de unu si doar atat fara altceva. O facem rar si e jenant.Am avut niste dubii de cateva ori pentru ca am facut-o fara prezervativ si ne era cat de cat frica.Astept pareri/sugestii.

Răspuns Câştigător
| 202 a răspuns:

De asta tia tie frica pentru ca zice ea ca nu vrea?

e mai bine rar si bine smug
decat des si asa in scarbawinking

ai si tu rabdare cu ia! tongue

ca doar nu so fi facut maicuta de aia!

iti zic eu cand o sa fiti casatoriti nu va mai exista asemenea probleme
!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna edi sa stii ca eu o inteleg pe prietena ta pentru ca si eu trec prin chestii din astea.Si eu am o relatie cu un baiat de 1 an de zile, dar de la un timp de vreme nu mai imi place sa fac dragoste cu el, cand imi spune sa o facem mai bine mai omora, nu mai sunt atrasa d sex urasc sexul, sau poate e alt ceva poate nu ma mai atrage el sau nu stiu cateodata stau si ma gandesc e ce se intampla cu mine

| itdoesntmatter_3542 a răspuns:

Poate trebuie sa vb cu ea despre asta, poate are frica de ceva, sau ceva nu-i in regula cu ea.

| Cata2009 a răspuns:

Posibil o deranjeaza ceva la tine. Incearaca sa ai o discutie deschisa cu ea.