| coolgirl97 a întrebat:

Deci... am un baiat in a8a il plac enorm. si el pe mine!
Ieri am vb cu el pe mess si m-am cuplat cu el... Dar am o problema inainte nu imi era rusine de el, eram deschisa cand se dadea la mine dar miercuri cand va incepe scoala o sa mor cand o sa il vad stiind ca acum e al meu big grin!

Ce ma fac crying

Nu am problema cu restul baietilor sunt deschisa spre ceva nou...Tin mult la baiatu asta si nu vreau sa il pierd.[nu am mai avut prieten. si nu i-am zis asta pentru ca nu are rost ]. el tine mult la mine pentru ca eu nu pot sa fiu cu el decat in secret doar unele pers o sa stie. Si i-am zis sa isi caute pe alta ca va fi ok. dar el ma vrea pe mine love struck:X

help o sa inghet in fata lui rolling on the floor

dc cu ceilalti nu am probleme [pe restul daca ma pui sa ii imbratisez non stres da cu el I don't want to see]?

vai morr crying

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Date cu apa rece pe fata si ai sa vezi ca nu mai ingheti cand esti cu el.

| Stefania96dfg a răspuns:

Cu ceilalti nu ai probleme pentru ca nu-i placi! Incearca sa fi deschisa ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, dar in preajam lui fi altfel, sa vada ca chiar tii la el! Nu trebuie sa-ti fie frica sa-i vb, doar acum e al tau nu?

| coolgirl97 explică:

Deci...acum 2 zile m-am sarutat cu el... tarziu. dupa 2 sap. dar a fost special si frumos!

ceva de neuitat!
il iubesc multwinking
multumesc pentru sfaturi

| AlexutzZa_5303 a răspuns:

Este ceva normal, trec prin asta de fiecare data cand ma cuplez cu un baiat la care tin foarte mult, am cautat pe google despre asta, degeaba spune lumea ca "lasa emotiile" este foarte greu sa scapi de ele. acest site m-a ajutat enorm sa scap de o parte dintre ele, sper sa te ajute si pe tine. http://artafeminina.ro/ce-faci-cand-esti-indragostita/... P.S. - sa stii ca pe acest site este ceva despre o fata care i-a cerut parerea psihologului, foarte interesant (si in caz de nu merge, scuze ca nu te-am putut ajuta, sper sa treci cu bine peste toate)

| sandy97 a răspuns:

Lasa emotiile deoparte ...de aceea ai probleme cand il vezi pe el pentru ca iti plc de el si ii ceva normall stiind ca este al tau:d

| DiDu_7700 a răspuns:

Il placi foarte mult!winking
Va potriviti daca va placeti amn2happy
Lasa emotiile ca o sa dauneze grav relatiei voastrewinking...Credema ca stiu:*