| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a întrebat:

Deci as dori niste sfaturi anti gandit la dragostehee heeMa plimb pe strada si vad prin parcuri numai indragostit care se saruta, isi spun ca se iubesc, se tin in brate/de mana si eu cum pana acum nu m-am gandit la o iubita sincer cam tanjeschee heedupa asa ceva cum sa fac sa nu ma mai gandesc la cele metionat mai sus?laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică:

Mentionate sorry

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică:

Eu nu am zis ca vreau o relatie doar o metoda anti cele de mai sus

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică:

FCD daca tu esti urat nu inseamna ca toti sunt la fel. Oricum comportamentul tau de haimana ma dezgusta.Nu am avut iubita pana acum pentru ca toate mi s-au parut pe profit nu pe ceea ce sunt dar ce sa cer unu luser? da nimic am uitat

| crzcristina a răspuns:

Sfaturile in dragoste se ofera cand esti deja intr-o relatie, nu pleca la cautat de fete doar ca scopul tau principal, o sa-ti para rau. Cel mai bine e sa vina natural, te plimbi pe undeva, iesi cu prietenii la o terasa, prin parc observi o fata draguta si discuti cu ea, o scoti la o intalnire, poate se leaga ceva. Nu risti, nu castigi.

Răspuns utilizator avertizat