| micutzadominatoare a întrebat:

Deci as vrea si eu sa aflu cand o fata este virgina prima daa baiaul trebuie sa-si puna prezervativul? sau dupa ce o dezvirgineaza pe fata?

6 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Nu exista o regula in asta, dar indicat ar fi sa foloseasca prezervativ.Mai ales in cazul in care baiatul e putin experimentat si are un contraol slab al ejacularii.Banuiesc ca nu iti doresti sa ramai insarcinata, neintentionat.Acest lucru(ejacularea nedorita in vaginul partenerei) poate avea loc si ca rezultat al slabei experiente sexuale sau daca a trecut printr-o perioada de abstinenta, in care nu a facut sex sau ca rezultat al emotiilor puternice.pa

| Shine a răspuns:

Daca nu vrei un copil sau diferite boli, baiatul trebuie sa-si puna prezervativul inainte.

| Angel_5977 a răspuns:

Nu draga mea dupa ce termina "toata treaba" sta mai fumeaza si o tigara, si abia dupa aia isi pune prezervativullaughing

| danieladana a răspuns:

Trebuie pus inainte pentru ca astfel fata va ramane cu siguranta gravida asta se intampla mereu la orice dezvirginare neprotejata

| Alexandra_3484 a răspuns:

Dupa pentru ca el trebuie` sa si`l puna ca sa nu se lase laughing)
Doamne, nu am auzit tampenie mai mare laughing

Cred ca avem nevoie de educatie sexuala ca materie ca astia sunt "bata" laughing

Auzi, du`te la desene ca incepura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e alta; dupa ce te dezvirgineaza iti vei spune, marea dominata?