| Anda_7256 a întrebat:

Deci buna sa spunem ca descarc niste poze de pe net si cand le descarc ele imi apar micicrying Ce pot sa fac sa imi apara mari adica intelegeti voi Dau funda pentru cel care ma >lamurestelaughing:"! Ms anticipat

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai dai click dreapta si dupa aia open sau Preview si o sa le poti vedea mai mari.

| byutZa_5459 a răspuns:

Descarca prog screengrab, instaleazal si vrei putea copia orice fotografie de pe hi5, facebook, pagina de net, sau de oriunde. Dar iti trebuie neaparat Mozilla Firefox. sper ca e de folos!