| 141414 a întrebat:

Deci ce parere aveti despre tipele care o ard cu barbati insurati? Dar despre acesti barbati insurati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare om are propriile motive pentru care face anumite alegeri. Ti-as putea spune ce parere am despre oamenii care insala pentru ca s-au indragostit de altcineva. Sau, ti-as putea spune ce parere am despre oamenii care insala din motive egoiste. Sau, ti-as putea spune ce parere am despre oamenii care insala pentru ca tentatia e irezistibila. Dar, la modul general, despre oamenii care insala nu iti pot spune absolut nimic.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gunoaie umane

| mihai69 a răspuns:

Da' ce treabă ai tu cine cu cine „o arde"? e fix treaba lor!

| sofisis a răspuns:

Daca tipa stie ca e insurat nu e ok.
Din pacate sunt multe insa care accepta ca e insurat si incearca constant sa denigreze casnicia omului respectiv.
Mie pe de-o parte mi se pare trist sa stai dupa un om car te pune mereu pe locul doi pentru ca, sa recunoastem, sunt destul de rare cazurile in care barbatii chiar divorteaza de neveste pentru amante.
Pe de alta parte, nu gasesc nici o scuza pentru a iti bate joc de viata cuiva.

| sofisis a răspuns (pentru sofisis):

Iar ei mi se par niste lasi. Daca nu iti mai convine nevasta, nu **** viata atator persoane doar ca sa ai tu unde sa iti bagi ***...

| R0R0 a răspuns:

Barbatii gresesc de cele mai multe ori.
Nu sunt de acord ca o casnicie sa se destrame din cauza unui moft.

| Oana92 a răspuns:

Sunt lasi. Amandoi!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Probabil vorbim de interese aici, ori e o fata care are pretentii materiale sau financiare din partea domnului, ori fata este atrasa de barbatul respectiv si nu se poate abtine, chiar daca este constienta de greseala pe care o face.Barbatul in cazul acesta isi pierde respectul de sine pentru aventura de lunga durata cu duduia si merge acasa si-si saruta copiii cu aceleasi buze cu care a sarutat-o pe sani pe amanta. Urat!

| MrLucas a răspuns:

Cu***/curvari. Simplu si la obiect

| mada1820 a răspuns:

O parere foarte proasta, sunt niste iresponsabile care destrama familii fara nici-un pic de jena iar ei sunt niste oameni de nimic care joaca pe mai multe fronturi.