| adelina_4148 a întrebat:

Ce parere aveti de barbatii insurati care umbla dupa pustoaice?

el 25...thinking
+ca are si copil mik...

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imatur,iresponsabil si lipsit de cel mai elementar respect.Un asemenea specimen nu face cinste pantalonilor care ii poarta.Barbatii adevarat au alte griji.

| mgtow a răspuns:

Sunt nesimtiti si nu isi asuma responsabilitatea de asi creste copilul si a-si iubi nevasta.

| Johnny_3797 a răspuns:

Inca nu i=a trecut copilaria si nu stie ca e timpul sa se maturizeze si sa se gindeasca la viitorul familiei sale

| Hombre a răspuns:

Sfintilor, bagati mana in foc ca dupa ce va casatoriti nu o s-o faceti extraconjugal?

| RobertTmroo a răspuns:

In primul rand nu isi respecta/iubeste sotia..., ca sa nu mai vorbesc de persoana lui, sentimente din suflet nu e capabil sa simta, daca ar simti ceva frumos pentru persoana cu care traieste atunci nu ar putea face asa ceva, e un om caruia nu ii pasa decat de propria persoana, fara sa ii pese de acea persoana careia la un moment dat i-a spus la bine si la rau.
Imi pare rau de sotia lui, si de asemenea nu sunt cu nimic mai buni nici acele persoane care umbla cu un astfel de om, mai ales daca stiu ca e casatorit...
Toate cele bune happy!

| NoSmile a răspuns:

Buna. eu nu am o parere prea ''proasta'' oricine,orcand poate cadea prada ispitei,mai ales ca dragostea nu tine cont de varsta,dar ar trebui sa se gandeasca la acel copilas,care la un moment dat v-a suferi de pe urma parintilor. dar de ce il criticati doar pe acel barbat care inseala? eu consider ca si sotia lui este de vina. poate el nu este fericit in casnicie, poate ea nu ii ofera ceea ce are el nnevoie, exista n motive.

| dulcykaLy a răspuns:

Sunt neseriosi. si instabili. daca sunt insurati sa ramana cu nevestele si sa nu se mai uite si in alta parte.mai ales sa umble dupa pustoaice

| ofataoarecare a răspuns:

Un nesimtit care nu isi merita familia:-)
Daca stia ca nu e stapan pe sine sa aiba NUMAI o singura femeie (sotia lui), dupa ce s-a mai insurat? de ochii lumii? vai vai!:-)

| grafa a răspuns:

Om destept, bravo lui!

| adelina_4148 explică:

Va multumesc pentru raspunsurile date>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instinctul de perpetuare draga.Doar instinct animalic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai postez aici experienta unui drac de maxim 20 de ani care isi contracta mintea si vaginul excitata la culme pe linga chelia mea goala"de orice ginduri".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny,nu-ti dai seama cite timpenii indrugi? Ce dreacu treaba are viitorul familiei cu un act sexual cu toate mijloacele de contraceptie? Doamne, ca prost mai esti...

| purEvil a răspuns:

Vor sa vada daca inca mai potlaughing cauta doar sex!