| AndrewAndy a întrebat:

Deci cred ca sunt intragostit..sa va spun cum a inceput. Anul trecut a venit o fata la mine in clasa. Usor, usor ne-am imprietenit, ne scriam mesaje in fiecare seara, vorbeam in fiecare zi. Asa am ajuns sa tin la ea, si mi-am dat seama ca prostul ca o plac. Doar ca cam prea tarziu...relatia dintre noi se cam racise pentru ca atunci era nebuneala aia cu examenul. Nu am mai vorbit cu ea aproape toata vara. Acum am inceput iar sa vorbim, si chiar simt ca...ca ii pasa de mine. Nu pot sa zic ca ma place pentru ca nu am nici o certitudine dar stiu ca am fost prost, ca nu i-am zis dar poate mai am o sansa. Chiar as vrea sa ii zic ca imi place de ea. Nu imi pasa de raspuns, vreau doar sa ii zic. Acum voi ce ziceti? as mai putea sa schimb ceva?

10 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mestere Asigura-te intai ca fata te place -trebuie sa fie atrasa de tine si nu la modu ca va intelege-ti bine -atractie fizica, sexuala daca vrei, daca nu o sa ti-o iei cum nu se poate mai prost condus de o iluzie.Invit-o in Oras si vb cu ea -Testeaz-o,bate apropouri,vezi daca nu cumva are pe cineva, de ce nu are o Relatie, daca ar vrea una si tot asa. Daca e receptiva fa cu ea atingeri, incearca sa o la tine in brate, sau sa o saruti -o fata care te place se poarta intr-un fel anume.Fi cuminte si nu agitat -da dovada de calm ca sa o faci sa inteleaga ca nu esti mort dupa ea -atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu.

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa spui cu asta la un asa subiect laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Ca ar trebui sa mai deschizi cate o carticica.

| sayWhaaat a răspuns:

Nu ai fost prost, ci nu ai nici un pic de experienta, si se vede de departe.
Nu-i spune nimic acum, sperii fata. Scoate-o in oras undeva si vezi cum decurge treaba.

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Se intampla ca eu sa fiu in aceiasi situatie big grin, si am fost de ogramda de ori si in cele din urma mi-am lua inima-n dinti si i-am spus big grin pe facebook, dar as recomanda sa fie fata in fata pentru a vedea recatia ei ca sa stii sigur ce simtewinking deci daca nu esti lamurit inlegatura cu ceva te rog sa-mi zici big grin

| alessia_7452 a răspuns:

Pai si eu sunt la fel.Eram cea mai buna prietena cu un baiat, dar apoi nu am mai vorbit cateva saptamani, dar el chiar daca era suparat pe mine ma IUBEA.Ar trebui sa ii zici, pentru ca decar sa taci mai bine zici.Eu m-am indragostit de acel baiat cand mi-a zis ca ma place.

| CameliaS a răspuns:

Bună, Andrei! Da, eu sunt singură că poţi să schimbi orice, trebuie doar să vrei. Dacă simţi că fetei îi pasă de tine, merită să încerci. Dacă n-o vei face, pun pariu că vei regreta mult timp de aici încolo. Sunt sigură că dacă nu-i plăcea de tine, nu-ţi acorda prea mult interes! Spune-i ce simţi, te va ajuta să te linişteşti. Nu ştii de unde sare iepurele, ştii cum se spune. Poate iese ceva. Mult succes! #Hugs.

| Ora411C a răspuns:

Heii! Da, poti schimba multe, poate si ea simte ceva pentru tine.Stii cum se spune,"Incercarea moarte n-are." Multa bafta, nu-ti rata sansa! kiss

| ScooterTuning2014 a răspuns:

Salut.
iti dau un sfat sa nu renunti niciodata
incearca sa o faci sa rada, sa o bagi in seama, cand are probleme sa ai iei apararea si se va indragost idin nou de tine
sper ca te-am ajutat happy