| anonim_4396 a întrebat:

Deci cum sa incept
Since m-am indragostit de profesoara mea. nu chiar m-am indragostit dar simt ceva pentru ea de multe ori ma gandesc la ea si mie dor de ea
Are 29 de ani iar eu fac 18 peste 5 luni, cred ca simte si el ceva pentru ca mereu ma secheaza chiar daca nu-i spun nimica sau nu fac nimic, mereu zambeste cand vorbeste cu mine... problema e ca nici eu nu las de la mine si nici ea
Tot ma gandesc oare sa-i spun ca simt ceva pentru ea sau sa nui spun habar n-am voi ce spuneti?

6 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Laso balta...nu ii spune nimic pentru ca s-ar putea sa fii exmatriculat, lasa treaba asa cum e si uitate dupa fete de varsta ta.

| ywar a răspuns:

Fugi mai d-aici! Asta e buna pentru mine si eu-s trecut de 30! Cine crede ca se uita la tine o femeie in toata firea? Si la cine? La un pustiulache de 17 ani care nu stie ce-i viata si caruia abia i-a dat parul la...
Hai ma terminati-va si invatati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai asta! deci tu esti ala care o hartuieste pe nevasta-mea ma? bine ca stiu de unde sa te iau, a-haaaa

| sensualus a răspuns:

Chiar asa bunoaca de lasi pustoaicele pentru ea

| Iunona a răspuns:

Nu strica o relatie profesionala ca lucrurile se pot agrava. Un flirt e una, scoala e alta. Femeia poate e maritata, are pe cineva sau are poate si un copil. Cauta fete de varsta ta nu destrama familii si risca meseria cuiva doar ca ti-a picat cu tronc. Invata pentru bac si lasa fanteziile cu profe. Supara-te, nu vreau funda vot sau multumiri prefer sa fiu transanta si sa iti spun adevarul.

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Eu zic sa uiti ca exista nu are rost sa pui suflet, oricum nu va vrea o relatie cu tine esti prea mic pentru ea