| durereaeobligatoriesuferintaeoptionala a întrebat:

Deci. big grin.
Ma place, iar eu il simpatizez si as vrea sa ii arat cum o face el numai ca imi e cam complicat pentru ca el e verisorul matusii mele si nu stiu ce sa fac...
sa ii arat sau nu? suntem rude?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Arata-i, dar nu tot! Nu sunteti rude interzise.

6 răspunsuri:
| RedDeath a răspuns:

Ce varsta ai tu si ce varsta are el? De cat timp va stiti? De cand erati mici? Mai da ceva detalii

| durereaeobligatoriesuferintaeoptionala explică (pentru RedDeath):

Pai ne cunoastem oarecum de cand eram mici(eram doar in vizita la acea matusa care e de varsta cu mine si mereu venea si el,dupa eu am plecat,nu tineam legatura deloc,luna trecuta am fost iar in vizita la acea matusa(in apropierea zilei mele de nastere dar si a lui fix dupa o saptamana) si l'am revazut si am petrecut foarte mult timp impreuna si atunci imi dadea semne ca ma place, pentru ca din cate am inteles toata lumea il vede ca pe un baiat rau si intr-adevar cu celelalte fete nu se comporta la fel ca mine nici macar cu verisoare lui (matusa mea ). Bineinteles a trebuit sa plec dar ma suna mereu, imi trimitea mesaje, vorbeam pe fb. (nu erau zile in care sa nu vorbim).
Diferenta de varsta e maricica, de 3 ani.eu am 13, stiu sunt mica, iar el 16(si'a inceput viata sexuala ).

| durereaeobligatoriesuferintaeoptionala explică (pentru RedDeath):

Urmeaza,saptamana asta sa ma duc din nou acolo.

| RedDeath a răspuns (pentru durereaeobligatoriesuferintaeoptionala):

Deci, daca si-a si inceput viata sexuala, e si considerat ''bad boy'', atunci daca chiari i placea de tine ca iubita, nu cred ca l-ar fi impiedicat ceva nu sa iti spuna. Deci, nu cred ca e ceva in regula - oricum ai doar 13 ani, doar nu vrei sa ai relatie cu un baiat pe care abia il vezi, acum incepit doar viata, practic, in al doilea rand, daca e asa, sigur nu va fi fidel, ca doar e si el la inceput de viata, incearca tot felul. Deci, mai bine il lasi asa. Daca iti spune ca ii place de tine, atunci pot aparea probleme, dar asa, lasa-l in pace, doar se joaca. Stai linistita

| Futhakari a răspuns:

Daca e verisoru matusi tale normal ca sunteti rude, si in ce sens te place explica mai mult.

| durereaeobligatoriesuferintaeoptionala explică (pentru Futhakari):

imi vorbeste frumos se joaca cu nasul meu, ma ia in brate, ma ia de mana, ma strange in brate cand vreau sa plec, vorrbeste cu mine la telefon mereu si prin mesaje si imi spune ca ma pupa tare si se baga pentru mine mereu, imi atrage atentia si ma priveste atent si chestii de astea.