| qCristiina a întrebat:

Maine e ziua matusii mele, am facut o felicitare si nu prea stiu ce sa scriu in ea. As vrea sa fie ceva frumos!

Răspuns Câştigător
| KizooBebee a răspuns:

Draga matusa,
Iti multumesc pentru tot, pentru fiecare data cand mi-ai dovedit ca ma iubesti necontenit, pentru ca ma-ai ajutat la nevoie si pentru ca mi-ai fost alaturi la nevoie.
Iti urez un sincer si calduros "La multi ani!" venit din suflet.
Cu drag, Cristina
Sper sa-ti placa. Si apropo... La multi ani matusii tale :*

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
La multi ani matusei tale!
http://felicitari.acasa.ro/zi_de_nastere_--l12.html
http://filzfina.wordpress.com/......goste-etc/
dar daca iti e o matusa draga, poti inventa si poti sa ii zici ceea ce simti cu adevarat pentru ea.
O seara buna:)

| LoveToHelp3 a răspuns:

Buna! Scrie-i din inima! E important sa fie sentimentele tale. Multumeste-i! Spune-i exact ceea ce simti tu pentru ea! Sigur va aprecia. Mie una imi place sa scriu poezii, si i-as scrie o poezie:
Draga matusa,
Sunt o fata norocoasa,
Am o matusa pretioasa,
Iti multumesc pentru tot ce faci pentru mine,
Sa stii ca ma mandresc cu tine.
Esti speciala, te iubesc,
Matusa ca a mea nu mai gasesc;
Azi e ziua ta si vreau
Un cadou din inima sa-ti dau,
Sa-ti spun cat insemni pentru mine,
Cat de greu mi-ar fi fara tine,
Sa-ti urez sanatate, fericire,
La multi ani cu bucurie!
Sa-mi traiesti, matusa mea,
Sa stii, nu te voi uita
Si in inima mereu te voi pastra,
Cu drag, nepoata ta.

Nu stiu, cat de buna e...E facuta de mine, deci nu e ceva foarte deosebit. Daca chiar nu stii ce sa scrii, ti-am scris-o ca sa te inspiri. Poate te inspira si aceste site-uri: http://maryblog.ro/......-speciale/

Oricum, ii doresc multa sanatate, fericire, implinire, iubire matusii tale.Fie ca toate dorintele sa i se implineasca si sa se bucure de tine.LA multi ani!
Sper sa gasesti ceva frumos ce sa scrii. Mai important e sa fie din suflet, nu sa scrii ceva asa acolo sa fie.
Sper ca te-am ajutat.