| anonim_4396 a întrebat:

Decibig grin sunt cu un baiat de vreo 9 zile si cand ne intanim el ma saruta pe sani. pune mainile si mai jos dar nu il las:d si de obicei ma i-a de mana si o baga la el in pantaloni daca ma intelegeti.straight face si pr vostrii fac la fel? este normal? aseara vroia sa isi bage. la mine intre sani straight facestraight facestraight facestraight face asta m-a cam deranjat...Si spuneti-mi si mie cum trebuie sa procedez cu.stiti voibig grin ca nu ma prea stiubig grin

Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca vad ca scrii in jurnalul tau :

ziua 11, am facut-o cu el big grin
ziua 12, sunt insarcinata sad
ziua 13, m-a parasit crying

laughing) vezi ce faci cu el, omu te-a luat direct laughing stie ce vrea de la tine...

25 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca el grabeste foarte mult lucrurile, poate te place, te doreste dar eu cred ca e prea devreme sa ajungeti la asa ceva... e foarte posibil sa isi doreasca doar o aventura dupa cum se comporta.
Eu zic sa nu ii permiti sa faca chestii din astea, nu te lasa dusa de val ca se poate ca el sa vrea doar sa se distreze cu tine.
Nu, prietenul meu nu mi-a facut asa ceva niciodata, adica sa bage la mine intre sani si sa ma ia de mana si sa o bage la el in pantaloni.pfff mai ales ca voi aveti 9 zile de relatie, eu cu prietenul meu avem 2 ani de relatie si dupa luni bune de relatie a venit vorba despre lucruri mai intime.
Deci, ai grija cu el, nu e normal ce face si tu nu te lasa sa faca ce vrea cu tine.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dupa 9 zile atata pipaiala si tu l-ai lasat(partial)?

Foarte rau, ca e clar ca vrea doar sa ti-o traga...big grin

Da-i papucii urgent!

| RXN a răspuns:

Tu vrei ca in relatia asta sa fii o bucata de carne menita sa satisfaca niste nevoi sexuale? Tipul asta e nesimtit si nu are un gram de respect pentru tine daca face lucrurile astea fara ca macar sa vorbeasca cu tine, sa vada daca esti de acord sau nu.Intr-o relatie nu, nu e normal sa se comporte asa si niciun tip care tine la tine si te respecta nu se apuca sa te pipaie asa, pe fata, fara sa te intrebe daca esti sau nu de acord.Pare cam disperat si cu multe tampenii din filmele porno in cap, asa ca mai bine da-i papucii si cauta pe cineva care sa te iubeasca cu totul, nu numai fizic.
Ai grija de tine.>big grin

| Razvan a răspuns:

Ce sa faca mai?surpriseSpune-mi ca ma slabeste vederea si nu tocmai ce am citit e pe bune.Si tu inca mai crezi ca sta cu tine pentru ca te iubeste?thinking Probabil ca s-a saturat de practicat activitatea aia nocturna, solitara si s-a replofilat.Cauta-ti un baiat un pic mai elevat.Si nelabagiustraight face

| TąNyą a răspuns:

El vrea doar să se culce cu tine... mai bine spune-i că nu eşti pregătită şi dacă nu te aşteaptă mai bine vă despărţiţi.

FantaSZy.

| shtephie a răspuns:

In curand cred ca nu va mai rezista si va vrea sa faceti sexbig grin

| Gabitza a răspuns:

In primul rand. nu mi se pare normal! Si.cand ati inceput relatia, stiai ce vrea de la tine? Eu zic ca cel mai bine ar fi sa impui o limita. In plus, dupa 9 zile, deja vrea sa fie cu tine intr. un alt mod? surprise e ciudat. impune o limita pana nu e tarziu! Si tot ce te deranjeaza... ar trebui sa. i spui! Ai mare grija!

| Miauti a răspuns:

Te crede o tarfa!

| Miauti a răspuns:

Te crede o tarfulita!

| paramore a răspuns:

Vai de capu meu ce am putut sa mai vadx_xdapai dk ala te violeaza u crezi ca e normal? pe ce lume traiesti? sau ai sub 15ani...

| Adyr0 a răspuns:

Daca nu intelege cu vorba buna, rupe-i mainile laughing sau da-i un pumn in zona sensibila, sa vezi pe urma cum se potoleste.

| mihaela_7412 a răspuns:

Vb cu el si ziii ca da cf asa repede peste 10 zile te baga in pat fainwinking zii sa se potoleask ca nue sti obisnuita asa daca nu pa mAI SUNt altii krenu fac asa

| Musiclove18 a răspuns:

Una foarte proastastraight face Draga mea:* meriti ceva mai bun.Nu,nu este normal ca numai dupa 9 zile de cand sunteti impreuna sa faca asa ceva:O este strigator la cer.Adica nici macar nu puteti vorbi de sentimente si el v rea deja sa te bage in patul lui.straight faceAr trebui sa discuti cu el dupa parerea mea tipul asta nu vrea o relatie serioasa cu tine ci mai bine zis sex. E normal ca doua persoane care se iubesc sa faca acest pas, insa nu atat de repede, trebuie sa apara dragostea si increderea.Sincer nu meriti asa ceva, vb cu el si lamureste'te, pentru ca el se cam grabeste si daca esti virgina ai avea parte de o mare dezamagirestraight faceEu sunt cu prietenul meu de 4 luni si abia acum incercam si noi mai mult dar pas cu passtraight facesi fara nici o presiune, trebuie sa iti doresti nu sa insiste el si tu sa ajungi sa faci numai pentru elstraight face. Succes draga mea:*sa ma anunti cum ai rezolvar:*>big grin

| bOse a răspuns:

Nu, nu e baiatul de vina, iarta-ma ca zic asta dar esti trista.

| aangelia a răspuns:

Pe fund e mai normal laughing). dar nici eu nu dau voie vreunui baiat sa imi bage mana pe sub bluza sau sa ma apuce de fund. pur si simplu nu suport.happy nu cred ca vrei sa fii barfita sau sa zica lumea ca esti cur**... mai bine desparte-te de el ca nu au murit baietii!

Răspuns utilizator avertizat
| KaTaLyN a răspuns:

Asta cu ea la tine intre sani se numeste whack job big grin nu stii cum sa procedezi? pai daca dupa 9zile a ajuns atat de departe iti dai seama ca peste o saptamana nici n-o sa te mai cunoasca laughing) dai un mesaj si spune-i ca ai plecat in spania cu treaba si gata laughing

| FunkYboy a răspuns:

Tipul e pervers rau de tot! Nu i-as face asa ceva prietenei mele nici daca as fi beat! Ori te desparti de el ori impui o limita!

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Parerea mea e ca prietenul tau cam duce lipsa laughing :p

| RossSaid a răspuns:

Dai papuci... vrea doar sex si se foloseste de tine happy

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu nu e normal. Vrea sa se culce cu u, si sa te paraseaska dupa straight face
da-l incolo. Gasesti multi altii, chiar mai de treababatting eyelashes

| Cursed SeaL a răspuns:

Dai una in oO

| alex_2078 a răspuns:

Baiat cuminte prietenul asta al tauhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ai dat seama ce vrea de la tine? Vrea sex si atat. Eu zic sa o termini cat mai repede cu el. Nu va tine mult relatia asta. Desparte-te de el cat mai repede

| TeIubesc_8198 a răspuns:

Omg.straight face desparta`te de el sincer! te c`am foloseste