| crinelaaa a întrebat:

Salut tpu...aseara am avut o intalnire cu un baiat pe care il plac destul de mult am fost cu el la gratare si el a baut putin nu foarte mult dar sa ametit destul. dupa asta era vreo 2 noaptea, am ramas afara amandoi ceilalti s-au dus in casa si tot ne-am sarutat el a inceput sa imi puna mana pe sani (pe sutien) apoi pe picior si tot ne sarutam el tot vroia sa puna mana in zona mai intima tongue( eu sunt si virgina am 17 ani)eu il tot refuzam ca nu vreau, el tot vroia sa puna mana neaparat laughing decii ce sa mai inteleg din asta? mentionez ca el acum s-a despartit de prietena lui de vreo saptamana si ma gandeam sa il cuceresc cumva...ce parere aveti despre asta vreau un sfat ceva :*funda

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred că era din cauza băuturii. Bine, e posibil să te şi placă, dar de obicei băieţii devin mult mai perverşi când consumă alchool. happy

| SantaAndrei a răspuns:

Depinde: ori fiind ametit a vrut ceva distractie, si mai bine ca nu l-ai lasat, ori ii place de tine si vrea mai mult, adica relatie, nu doar sex/distractie happy Trebuie sa vorbesti cu el