| denysuk95_2868 a întrebat:

Deci... Daca am am facut-o protejat... ma rog (cu prezervativ) mi se poate intampla ceva? big grin

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda contraceptiva 100% sigura, asa ca daca ati folosit corect prezervativul si el era de buna calitate si in garantie, ramane un risc mic de sarcina de cam 0, 02%.

| catthshshshs a răspuns:

Daca a fost protejat, nimic.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu are ce ti sa se intample.

| sasha a răspuns:

Nimic alt ceva decat ca nu mai esti virgina happytongue stai linistitawinking

| a răspuns:

In unele cazuri da in altele nu.
Adica daca te-ai protejat nu prea poti pati ceva, doar daca s-a rupt prezervativul, dar nu cred ca e cazul.
Daca te-ai protejat sunt sanse mici s-a ramai insarcinata sau sa iei ceva boli cu transmitere sexuala.

| princess* a răspuns:

Nu in toate cazurile, cred ca si fetele trebuie sa bea ceva tablete, dar nu stiu care precis. In orice caz mai bine sa fii atenta si dac apar ceva semne pleaca la ginecolog.

| ♥~Jully975~♥ a răspuns:

Da, nu se întâmplă nimic, dar eşti sigură că băiatul a avut prezervativ?

| GraiFruYt a răspuns:

Prezervativul ajuta 99% insa 1% in caz de rupere...Asa caci stai fara grij...happy