| bluesky a întrebat:

Deci... daca baiatul de care iti place(si el stie asta, nu suntem impreuna dar mi-a dat de inteles ca urmeaza big grin) pune la avatar o poza cu alta fata, dupa care te intreaba ce faci si vorbeste cu tine, ce ai crede? Ca vrea sa ma faca geloasa? Sau ca vrea sa vada reactia mea? Mersi!happy

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fa cum zice @HOOliganhee hee are dreptate dar nu exagerati cu gluma ca o sa va certati rau si adio relatie!

| irina20 a răspuns:

E intr-adevar un gest mai putin frumos dar vrea sa te faca geloasa, majoritatea baietilor fac asta. E posibil sa te si placa, altfel nu cred ca ar facea-o. Poti face putin pe suparata cand vezi poza, sa te impace el.Bafta!

| xAndro a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa, vrea sa vada cum reactionezi...si vrea sa vada daca tie chiar iti pasa de el :d. funda?batting eyelashes

| biancaandreea a răspuns:

Este, nesimtit.Lasa-l.in.pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 101% sigur ca vrea sa te faca geloasa si sa vada daca chiar iti pasa de el rolling on the floor acum pune si tu o poza cu un baiat si fa ce a facut el sa vezi ce zicewinking