| NataLee a întrebat:

E ok sa îmi placa ca iubitul meu sa îmi bage degetul în anus?
Îmi place și când baga penisu, dar să bage doar vârful

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca apoi isi baga degetul in gura e si mai bine.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Perfect normal bravo

| RAY a răspuns:

Sa iti faca si sex oral la vagin /anus

| mihai69 a răspuns:

Dacă îți place, e clar că e ok.

| Hyperion7 a răspuns:

E un fetiș și da, e oarecum normal.

| Miruna333 a răspuns:

E normal, ai auzit de sex anal? Clar ca e normal. Te stimuleaza

| GouDidodino a răspuns:

Da e normal, nu vad care e problema atâta timp cât va provoacă placere

| Madaxo97 a răspuns:

Sunt femei cărora le place sa fie stimulate anal. E normal, daca nu te doare mai ales, esti o norocoasa.

| just4ubr2015 a răspuns:

Da e ok intr-o relatie

| just4ubr2015 a răspuns:

Este normal dar trebuia bagata toata nu doar varful ori faci calumea ca la carte ori doar simulezi

| adam7 a răspuns:

Daca iti place de ce intrebi? in pat se face orice va place amandorura.