| RedNightmare a întrebat:

Deci,daca i-am dat un semn clar unei fete că o plac și simt că ea ar vrea să fim împreună, credeți că următoarea întâlnire aș putea să încerc sa o sărut sau mai bine incep prin cuvinte?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte important sa faci ceea ce simti, așa te identifici pe tine însuți, ea te place așa cum ești sau nu. Nu trebuie sa iti fie frica sa faci ceea ce simti sau sa fii tu. Vei avea multe de câștigat pe termen lung. Succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-i spui, nu sa-i dai semne, care se pot indrepreta si intelege taman pe dos.

| Justme79 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi să fi tu însuți fără să încerci nimic altceva... totul va veni de la sine la momentul potrivit happy

| iuiflori a răspuns:

Daca semnul este un compliment sau ceva similar nu este un semn clar, fetele primesc foarte des asemenea semne iar daca este politicoasă sau prietenoasă cu tie nu e sigur ar vrea sa o so săruri. mai bine ii spui ca o placi si ca ai vrea o relatie.