| honka a întrebat:

Deci de la prea mult sex mi-a crapat pielea de pe penis. Ce unguent recomadati?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Produsele emoliente actioneaza prin inmuierea si netezirea scuamelor pielii. Fiind aplicate pe piele, acestea elimina rugozitatea si asperitatile de la suprafata. Farmacista s-ar putea sa-ti ofere si alte produse, insa ai putea incerca : GH3 Derma+ Crema emolienta super hidratanta, 100ml, produs marca Farmec. big grin

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Alifia de galbenele, este un unguent foarte bun pentru ce ai tu.

| DenySseAlexxx a răspuns:

Este un tub albastru se numește crempsodin este foarte buna și soțul meu a folosit-o