| anonim_4396 a întrebat:

Pe la ce varsta se ia pielea de pe penis! Va rog un raspuns!

Răspuns Câştigător
| liviu42 a răspuns:

Sa nu ai fimoza, intreba tata sau mama, sa mearga cu tine la doctor sa iti faca un control.

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

E prima oara cand aud asa ceva! Te crezi sarpe sa naparlesti?

| RedAppLe a răspuns:

Nu cred ca se ia.Adica se ia cand o belesti tutongue in rest nu stiu thinking

| Lollipopy a răspuns:

Cand se beleste p***?

| YingYang a răspuns:

E ceva normal ce ai tu. daca e aceea chestie ce cred eu.
Dar totus ar trebui sa vorbesti cu parintii tai. eii poate stiu ce sa faca.

| xAnDrEyX a răspuns:

Nu radeti sau asa ceva dar sunt curios

| xAnDrEyX a răspuns:

Nu radeti dar sunt curios

| xAnDrEyX a răspuns:

Si se ia pe la varsta asat 18-19 ani nu mai devremede de ex :14-15-16

| xAnDrEyX a răspuns:

Da

| Calinutzu_4570 a răspuns:

Pielea de pe penis se ia pe la 18-19 ani! happy