| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
In aceasta dimineata am reusit sa ma oparesc la penis. Mi s-a dus putin pielea pe cap si s-a crapat putin pe pielita.
Ce sa fac? sa ma duc la doctor sau sa astept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Cum ai reusit? pune niste crema de galbelene sau tataneasa.

| anonim_4396 explică (pentru ioana1704):

Am vrut sa strecor niste paste, dar nu mai era loc in chiuveta. asa c am tinut vasul cu paste intr o mana iar strecuratoarea in cealalte.
Dap. sunt un idiot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dorit sa strecor niste paste, dar nu mai era loc in chiuveta. asa c am tinut vasul cu paste intr o mana iar strecuratoarea in cealalte.
Dap. sunt un idiot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ok acum. m a durut putin dimineata, dupa amiaza era mai bine iar seara m am masturbat si mi a trecutwinking

| kostyx a răspuns:

Mergi la Doctor! nu mai astepta si nu te da de unul singur cu toate porcariile care mai pot sa si agraveze uneori situatia! Doctorul iti va da exact ce iti trebuie precum si indicatiile cele mai pertinentewinking
Insanatosire grabnica

Răspuns utilizator avertizat