| KindKid17 a întrebat:

Deci. este o fata care imi place. ea are iubit. dar in trecut m-a placut. si eu o placeam. si acuma este cu altu. vina mea ca nu am actionat la timp. Acum. ea se joaca cu parul cand imi vorbeste... imi zambeste des, pare emotionata si se uita fix in ochii mei cand vorbeste cu mine. asta ar insemna ca ma mai place? Funda pentru raspuns clar

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fata vrea sa te f*** si tu esti bleg, halele maica sfanta

| KindKid17 explică:

Da. m.am gandit si la asta cu ca sa ma faca gelos. Dar nu stiu. par si ei apropiati.

| Sebitheexosdar a răspuns:

Da. Probabil este cu altcineva pentru a te face gelos...

| KepaDoxuS a răspuns:

Deci tu sigur ti-ai dat raspunsul (ca te place) si asta o sti. Singura problema este ca nu ai actionat la timp. Tu mai vorbeste cu ea, ca o sa se desparta de tipu ala, si atunci poate va fi cu tine.