| Azkadella a întrebat:

anul trecut mi-a placut de un baiat din liceu de varsta mea. si m-a refuzat spunand ca nu vrea o relatie.Acum in clasa a zecea se uita insistent la mine cand vorbeste cu prietenii lui se uita la mine serios si cand ma uit la el ramane asa 2 sec apoi intoarce privirea. daca rade in timp ce vb cu cineva si ma vede nu mai zambeste si ma priveste. ce inseamna asta. i-o place de mine acum?

5 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Asa se intampla cand refuzi un lucru la un moment dat iar cu timpul iti dai seama de fapt in ce consta pierderea. Daca nu a stiut sa te pretuiasca de la inceput, acum e greu sa mai dregi busuiocu'. Depinde si de tine ce vrei de la el in momentele astea, daca si tu iti mai doresti sa fii cu el. Tin sa spun ca orice om merita si o a doua sansa. Poate are intentii bune de data asta.Succes.

| Hombre a răspuns:

Si se uita si se uita pana uita. Atacal ca este timid.

| Mihai7best a răspuns:

Ca a realizat ca a fost prost cand te-a refuzat dupa mine si ar vrea o sansa dar ii e frica sa o spuna

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Cu siguranta regreta ca te-a lasat sa ''pleci'' inainte. Du-te la el si intreaba-l de ce face toate chestiile astea, daca nu flirteaza cu prietenii lui, roaga-i sa te ajute si vezi daca ii gelos. Bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoral
are un complex, e timid, ii e frica sa te bage in seama