| roxanyta a întrebat:

A trecut 1 an si o luna de cand imi place de el pana acum 2 zile eu nu vorbeam dar ma uitam la el. Din prima zi de cand l-am vazut am inceput sa tin un pic la el. De fiecare data ne uitam unul la altul a fost si o zi in care ne-am privit ochii in ochi. Erau zile in care il vede-am vorbind cu alte fete dar in acelasi timp uitandu-se la mine tot timpul cand vorbea cu o fata se uita la mine si tot la fel face si anul acesta. Anul acesta am facut eu primul pas am vorbit cu el a raspuns la salut si pentru prima data a zambit la mine iar eu la fel [dupa atata timp]. Dar se pare ca doar eu trebuie sa incep o discutie pentru ca el pana in momentul acesta nu dar cu alte fete da.
Nu stiu daca ma place a trecut 1 an si o luna dar el nu s-a schimbat a ramas la fel priviri [anul trecut si anul acesta cu fete vorbeste si se uita la mine] si acum 2 zile imi zambeste si raspunde la ce spun [ s-a schimbat zilele acestea ]. Sunt confuza nu stiu ce sa mai cred...

1 răspuns:
| Blondamea a răspuns:

Pai daca nu te baga in seama at nu CRED ca te place[subliniez pe cred ca nu stiu]dar daca se uita la tin in timp ce el vb cu alte fete inseamna ca are o mica atractie pentru tine si ii e frica sa iti spuna