| TVD13 a întrebat:

Deci eu numai pot.nu stiu ce sa fac s plec sa ma sinucid(am glumit)laughing
Dar st suparata numai pot simt ca in curand am sa clachez`! am iar acel sent de frica`! Dece il am ce-am facut ce se intampla`! Tremur pur si simpluimi vine sa plang sa tip sa dau din picioare din maini...
cum sa scap de acest sent`1 simt ca ceva rau o sa se intample da nu stiu ce`! de abia apas pe taste nici macar nu le nimeresk`!
Va rog niste sfaturi`! orice ca sa ma linistesk`! nu am cu cine sa mai vb...sad

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nordka a răspuns:

Linisteste-te esti normala... pur si simplu nu iti mai pune intrebarea de ce! o sa te omoare incet... iti vine sa plangi, plangi, iti vine sa dai din picioare da! iti vine sa urlii du-te pe camp si urla!

| Fyfy233 a răspuns:

Buna. asa este uneori depresii.
Poti sa incerci:
1) Sa te uiti la un film bun (17 again)
2) Cu cei mai buni prieteni sa iesi la o plimbare
3)Incearca sa adormi cu zimbetul pe buze si sa te scoli la fel.

| bOiNnNg a răspuns:

DECI:
1.ai putea fi posedata(ca sa afli daca esti spune-i mamei tale sa ia ceva din casa si sa ascunda la spate si sa te intrebe ce este daca stii ce e acolo inseaman ca esti posedata sad mi-a spus un preot aceasat metoda de a detecta demoni)
2. ceva rau o sa se intample
3.ai unul sai mai multi demoni in casa
4. DACA AI INCERCAT FAZA DE LA NR 1 SI TIA ESTI DUT REPEDE LA BISERICA
5.Du-te la un medic!