| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu sunt foarte rusinoasa in preajma baietilor si datorita acestui fapt ii cam indepartez deoarece nu vorbesc prea mult, de teama sa nu spun ceva stupid... Cum pot scapa de acest defect? Ofer funda kiss.

Răspuns Câştigător
| catalin02 a răspuns:

Pai se vede ca nu ai incredere in tine.Nu te mai teme ca vei spune ceva stupid deoarece cu cat vei incerca sa nu spui ceva stupid o vei face.Ai incredere in tine si incepe sa vorbesti cu baiati iar partea ca esti rusinoasa nu este din firea ta ci tot de teama ca vei spune ceva nepotrivit

2 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Nu-i bine sa vorbesti cu gura plina

| Claudiu28 a răspuns:

Bea niste alcool pana te ia ameteala si iti garanez ca nu o sa mai fii tacutawinking