| dragos2000psp a întrebat:

imi place de o fata, aproape sunt indragostit, orice face, chiar si daca ma enerveaza, tot imi place de ea.de fiecare data cand e in preajma, spun numai prostii si ma balbai.cum pot vorbii cu ea cum vorbesc cu ceilalti prieteni? de fapt cand e prin preajma nu prea vorbesc...

3 răspunsuri:
| IonutSultana a răspuns:

Daca ai 12-13 ani normal ca te balbai, nu ai varsta necesara sa te gandesti la craci goi pe pereti happy

| pnmvital a răspuns:

Asa mai patesc si eu... cel mai bine daca ai numarul ei sau id de mesenger
sa vb cu ea vreo 2-3 zile sa va cunoasteti, si sa o cunosti tu mai bine... si ai sa vezi ca, cunoscand-o nu o sa-ti mai fie teama si o sa vb cu ea ca si cum ai fi cu alti prieteni. bafta

| dragos2000psp explică:

La craci goi m-am gandit de multe ori, chiar daca lumea nu ma stie ca un...ma gandesc la ea mai tot timpul, nu stiu de ce...