| PitikBhaa a întrebat:

Deci imi place de un baiat mai mare cu 2 ani decat mine care se comporta frumos cu mine, imi vorbeste frumos si imi ia apararea cateodata. Intr/o zi cand am fost cu gasca in parc ei au vrut sa mearga dar eu nu si el a zis ca daca nu merg ma ia pe sus. Sunt hotarata sa il intreb daca ma place si sa ii zic ce simt eu dar mi-e frica ca s-ar putea sa spuna ca nu ma place si sa ma ocoleasca si sa nu mai stea langa mine sau sa nu mai vorbeasca cu mine si sa nu se mai comporte cu mine ca inaine. Este posibil? De asta imi este mi-e frica!sad

2 răspunsuri:
| dolcedolecegabanad12345678899098 a răspuns:

Eu, in locul tau as pune sa intrebe pe candva de inceredere daca te place si sa spuna sincer. iar daca afli ca nu te place, suporti consecintele, dar, cred ca te place, dar s-ar putea sa afli ca nu! bafta

| Anne_8397 a răspuns:

Da...dar daca nu risti nu castigi:*