| Ioana4you a întrebat:

M-ati rugat sa va spun cum a mers intre mine si baiatul din clasa mea...eu eram indragostita de eel si nu stiam daca eel ma place sau nu pentru ca ba imi dadea semne cum ca m-ar place ba nu ma baga in seama. Ei bine azi la scoala mi-am facut curaj si i-am spus ca il plac, la intrebarea daca si el ma place mi-a raspuns ca nu.Acum mie tot nu imi vine sa cred ca nu ma place pentru ca in continuare se uita la mine si imi zambeste, deci totul depinde de el, dar eeu tot confuza sunt...

4 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Abordarea directa. Cine ti-a zis tie sa mergis sa-l abordezi direct?
Poate cineva te-a sfatuit sa faci primul pas dar nici sa te duci la el si sa-i zici daca te place. Normal ca te poate manipula cand stie ca tu il palci.
Abordarea corecta era sa il inviti undeva. in orice caz nu direct.asa esti o prada usoara. Te sfatuiesc sa te uiti si tu la el acum dar sa numai zambesti.arata-i ce a pierdut si nu te exterioriza ca fiind disponibila. Asa poate poti sa o iei si de la inceput

| thefirstangel a răspuns:

Sh eu am km aceeasi pb...adica am avut, acum eu nu-l mai bag in seama(ca am alt iubit), dar el flirtreaza cu mine...
te place dar nu are tupeu sa recunoask
incearca sa-l faci gelos.sh s vezi cum reactioneaza

| thefirstangel a răspuns:

Funda?

| xo9ox a răspuns:

Da. poti sa fii confuza da nu prea ai de ce... daca ti-a zis ca nu te place asa este( mai ales daca este si un tip tupeist). Se uite la tine pentru ca stie ca il placi. Deci mai bine uita-lhappy